VÍTEJTE V E-SHOPU

ZAHRADNÍ SKLENÍKY (40)

PŘÍSTREŠKY NA AUTO (10)

ZAKRYTÍ BAZÉNU (12)

POLYKARBONÁTOVÉ DESKY (15)

ŽEBŘINY, PROLÉZAČKY (20)

VYVÝŠENÉ ZÁHONY (9)

Novinky a produkty

Řada produktů u nás je tak jedinečná, že ji nelze sehnat nikde jinde.

  SKLENÍKY A PAŘENIŠTĚ

  Polykarbonátove skleniky snadno se montují a mohou být přizpůsobeny různým velikostem a tvarům.

  Nejprodávanější skleníky

  Výhodou skleníků z polykarbonátu je jejich účinnost při udržování tepla a udržování stálé teploty uvnitř skleníku.

   Levné zastřešení bazénu

   Polykarbonátové skleníky lze použít jako levnou variantu pro  zastřešení venkovních bazénů

    Zakrytí bazénu Agroflex TULIPAN

    15 886 50 632 

    NOVINKA! Šířka 3m, výška 2m, délka od 2m. Nový systém bočního otevírání "ANTI - STORM" je odolný vůči větru. Posuvná část o šířce 2 metru.  Speciální certifikovaný průsvitný polykarbonát o tloušťce 4 mm s UV filtrem. Nenáročná montáž.

    Bazénové zastřešení Agroflex TULIPAN XL

    70 527 168 198 

    NOVINKA! Šířka skleníku 5.38m, výška 2,43 m, délka od 4m. Nový systém bočního otevírání "ANTI - STORM" je odolný vůči větru. Posuvná část o šířce 2 metru. .  Speciální certifikovaný průsvitný polykarbonát  o tloušťce 4 mm s UV filtrem.

     

    Zastřešení bazénů Agroflex TULIPAN L40

    62 458 143 870 

    NOVINKA! Šířka 4m, výška 2,24 m, délka od 4m. Nový systém bočního otevírání "ANTI - STORM" je odolný vůči větru. Posuvná část o šířce 1 metr. Robustní konstrukce.  Speciální certifikovaný průsvitný polykarbonát o tloušťce 4 mm s UV filtrem. Skleník je průchozí z obou stran.

     

    VYVÝŠENÝ ZÁHONY

     AUTO PŘISTREŠKY

      Naše Ocelové přístřešky pro auto jsou spolehlivou a efektivní ochranou vašeho automobilu před vnějšími vlivy, ať už jde o počasí, slunce nebo déšť. Nabízíme široký výběr sloupků, které kombinují funkčnost, styl a odolnost.

      POLYKARBONÁTOVÉ DESKY

      Speciální certifikovaný dutinkový polykarbonát s UV filtrem. Odolné proti mechanickému poškození, povětrnostním vlivům, a krupobití.

       ŽEBŘINY - PROLÉZAČKY

        Jsme tu stále pro vás

        1. Kvalita bez kompromisů: Pracujeme pouze s ověřenými výrobci, abychom vám poskytli zařízení, které vám dlouho poslouží.
        2. Široký výběr: Nabízíme skleníky různých velikostí a konfigurací, stejně jako polykarbonát různé tloušťky a typů, abychom uspokojili všechny potřeby a rozpočty.
        3. Zkušenosti a odbornost: Naši specialisté vám vždy rádi poradí při výběru nejlepšího vybavení a podělí se o rady ohledně péče o vaše rostliny.
        4. Doprava a montáž: Zajišťujeme pohodlné doručení a jsme připraveni nabídnout montážní služby, pokud je to potřeba.
        5. Zaměření na zákazníka: Vaše spokojenost s naší prací je naší prioritou. Pyšníme se tím, že budujeme dlouhodobé partnerské vztahy se svými zákazníky.

        Přidejte se k nám a vytvořte si vlastní svět zeleně a úrody! Udělejte ze svého snu o bohaté úrodě skutečnost s naší pomocí. Kontaktujte nás ještě dnes a dejte svému sadu nebo zahradě nový život!