Vše o nákupu

Doprava a platba

Osobní odběr:

Při osobním vyzvednutí zboží na odběrném místě můžete platit hotově i platební kartou. Je možná platba v CZK a EUR.   V obou případech si můžete zboží vyzvednout na odběrném  místě až po předchozím vyzvání (e-mailem či telefonicky). 

Sklad pro osobní odběr – vzorková prodejna:

Maškova, 182 00 Praha 8

Jak platit?

Veškeré ceny jsou s DPH. Konečná cena může být navýšena pouze o dopravu nebo montáží. U nás můžete platit na dobírku v hotovosti u řidiče při převzetí zboží nebo předem bankovním převodem na účet. Faktury odesíláme dávkově ze systému na e-mail uvedený v objednávce. Po odeslání nelze změnit!!! Faktury přijdou na Váš email vždy  jako příloha ve formátu .pdf

Zaslání na dobírku:

Cena se stanovuje podle aktuálního ceníku dopravce a je v ní započítáno poštovné a balné.

VOLITELNÉ 

V posledním kroku objednávkového procesu při rekapitulaci vaší objednávky můžete zvolit platbu  předem. V tomto případě od nás dostáváte další slevu 3% z celkové částky. Pokud zvolíte platbu  předem, příjde Vám na e-mail zálohová faktura na celou částku. Fakturu uhradíte a jakmile je vše skladem, zboží expedujeme.

TABULKA SAZEB – TARIF VNITROSTÁTNÍ CENY VČETNĚ 21% DPH:

Objednané zboží Vám zdarma dovezeme až k vám domů, při této variantě zákazníkovi 2 – 3 dny před dodáním voláme. Tento typ je automaticky zvolen při objednávce montáže.

Cena dopravy skleníku je počítána jednosměrné z  našeho skladu Maškova, 182 00 Praha 8

Min. cena dopravy skleníku 400 kč
Tarif 1 – Pevné skleníky (Titan, Optima, Umbrella) 12 kč/km
Tarif 2 – Polykarbonátove desky, montovane skleniky (Premium,Profi,Bungalo,Alto a t.d.) 6.5 kč/km
Tarif 3 –  Příslušenství Toptrans, Česká pošta