Vše o nákupu

O nás

Vítáme Vás v naší internetové prodejně. Aktuálně nabízíme exluzivní  široký výběr polykarbonátových skleníků různých velikostí, zahradních altánů, pergol, přístřešky, kompletní sortiment polykarbonátových desek, doplňků a náhradních dílů. Jsme přímými dovozci nabízeného sortimentu. Produktová řada E-SHOPU  zahrnuje produkty různých cenových kategorií, díky nimž jsou naše produkty k dispozici širšímu okruhu zákazníků. Nabízíme individuální přístup a výhodné ceny.  Pracujeme se všemi regiony Česka a EU.

Na skleníky se můžete osobně podívat na adrese: Maškova 2351/1, 182 00 Praha 8  -Kobylisy.

Pro naše výrobky je typická TRVANLIVOST, ESTETIKA, PEVNOST A FUNKČNOST

Při zachování té nejvyšší kvality našich produktů udržujeme KONKURENČNĚ SCHOPNÉ CENY, kterých dosahujeme díky tomu, že jsme přímým dovozcem veškerého námi nabízeného sortimentu do České republiky.

Společnost vznikla v roce 2009 a je zapsána v Obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 148164. Od roku 2016  jsme autorizovaným partnerem výrobní společnosti  “Simulators Metal Construction“ – Rusko. A je moderní výrobní společnost, která řeší různé technické úkoly. Hlavním předmětem činnosti společnosti je výroba skleníků z polykarbonátu, zahradní techniky a inventáře, jakož i výroba sportovních komplexů pro dům a zahradu.

Kvalitní skleníky Agroflex – vysoká životnost ocelové konstrukce a polykarbonátu.

Skleníky Agroflex  profesionální extrémně odolné zahradní skleníky, který uspokojí nároky jak zahradního centra, tak náročného zákazníka.Pomáhají vytvářet pohodlné podmínky pro pěstování sazenic a zvyšování výnosů. Řada se již s jistotou establovala jak mezi zahradníky, tak i mezi velkými zemědělci.
Prezentovaná konstrukce obloukového typu a se sedlovou střechou. Cena závisí na velikosti profilu, kroku mezi oblouky, délce skleníku a možnostmi pokrytí.

Tloušťka metalu ramu skleníku od 1mm do 2mm, což je  více než u podobných skleníků jiných výrobců. Skleníky  vyrobeny ze silného profilů, který je pozinkovaný. Díky tomu vydrží dlouhodobě i nepříznivé klimatické podmínky. Počáteční investice do skleníků se Vám tak bude vracet po mnoho let.

Novinkou na trhu zahradní moderní skleník na zahradu TULIPAN PRO se sklopnou střechou a boční části. Rozdíl od většiny skleníků podobného typu je dvojitá trubka oblouku. Skleník  je určen nejen pro pěstování plodin, ale lze jej využít i jako zastřešení bazénů a v dalších případech. Střecha se může otevírat v jakémkoli směru, v zimě se střecha pohybuje a sníh padá do skleníku, země spočívá a nezamrzá. Nemusíte přemýšlet o zálohování nebo odstranění sněhu ze skleníku.

Další novinka zahradní polykarbonátový skleník Agroflex TITAN. Ultrapevná pozinkovaná konstrukce.  Hlavní rozdíl od většiny skleníků je dvojitá trubka oblouku, ze které jsou vyrobeny všechny oblouky skleníku. Ruský obloukový pevné skleník Titan profesionální extrémně odolné zahradní skleník.

Na každou konstrukci zahradního skleníku z polykarbonátu výrobce poskytuje pětiletou záruku při dodržení podmínek montáže a provozu.
Při normálním používání konstrukce vydrží minimálně 15 let.

Hotové výrobky jsou dodávány nezmontované, montáž je velmi jednoduchá a nevyžaduje mnoho úsilí.