Vše o nákupu

O nás

Vítáme Vás v naší internetové prodejně. Aktuálně nabízíme nejen široký výběr polykarbonátových skleníků různých velikostí, ale i kompletní sortiment polykarbonátových desek, doplňků a náhradních dílů. Produktová řada E-SHOPu  zahrnuje produkty různých cenových kategorií, díky nimž jsou naše produkty k dispozici širšímu okruhu zákazníků.

Naše nabídka vás jistě osloví vysokou kvalitou  za ty nejlepší ceny, kterých dosahujeme díky tomu, že jsme přímým dovozcem veškerého námi nabízeného sortimentu do České republiky.

Společnost vznikla v roce 2009 a je zapsána v Obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 148164. Od roku 2016  jsme autorizovaným partnerem výrobní společnosti „CARBOGLASS JS“ a “Simulators Metal Construction“ – Rusko. A je moderní výrobní společnost, která řeší různé technické úkoly. Hlavním předmětem činnosti společnosti je výroba skleníků z polykarbonátu, zahradní techniky a inventáře, jakož i výroba sportovních komplexů pro dům a zahradu.

Kvalitní skleníky Agroflex – vysoká životnost ocelové konstrukce a polykarbonátu.

Skleníky Agroflex  profesionální extrémně odolné zahradní skleníky, který uspokojí nároky jak zahradního centra, tak náročného zákazníka.Pomáhají vytvářet pohodlné podmínky pro pěstování sazenic a zvyšování výnosů. Řada se již s jistotou establovala jak mezi zahradníky, tak i mezi velkými zemědělci.
Prezentovaná konstrukce obloukového typu a se sedlovou střechou. Cena závisí na velikosti profilu, kroku mezi oblouky, délce skleníku a možnostmi pokrytí.

Tloušťka metalu od 1mm do 2mm, což je  více než u podobných skleníků jiných výrobců. Skleníky  vyrobeny ze silného profilů, který je pozinkovaný. Díky tomu vydrží dlouhodobě i nepříznivé klimatické podmínky. Počáteční investice do skleníků se Vám tak bude vracet po mnoho let.

Novinkou na trhu zahradní skleník se sklopnou střechou. Střecha se může otevírat v jakémkoli směru, v zimě se střecha pohybuje a sníh padá do skleníku, země spočívá a nezamrzá. Nemusíte přemýšlet o zálohování nebo odstranění sněhu ze skleníku.
Další novinka zahradní polykarbonátový skleník plot jedná se o kovový plotový panel 3D, kombinovaný s polykarbonátovým skleníkem. Šířka skleníku 1 m, výška 2 m, délka od 2m do 10 m. Využívá plochu pozemku o 38% efektivnější než obyčejné skleníky. Zatímco tradiční skleníková velikost (6×3 m) se dvěma lůžky 6×1,2, cesta mezi nimi 6×0,6 a metr chůze kolem skleníku bude trvat 36 m2. plocha pro pěstování plodin ve stejné oblasti (6,0 x 1,2) x 2 = 14,4 m.

Na každou konstrukci zahradního skleníku z polykarbonátu výrobce poskytuje dvouletou záruku při dodržení podmínek montáže a provozu.
Při normálním používání konstrukce vydrží minimálně 15 let.

Hotové výrobky jsou dodávány nezmontované, montáž je velmi jednoduchá a nevyžaduje mnoho úsilí. Skleníky balené v silných papírových krabicích lze přepravovat jakýmkoliv dopravním prostředkem, a to i na dlouhé vzdálenosti.

Polykarbonátové desky značky CARBOGLASS

Společnost „CARBOGLASS JS“  je jednou z prvních ruských závodů vyrábějících polykarbonát. V prosinci 2006 byla zahájena první linka na výrobu polykarbonátových desek. Od ledna 2007 se vyrábí  polykarbonát pod vlastní značkou CARBOGLASS®. K dnešnímu dni je komůrkový polykarbonát dostupný na čtyřech linkách . Celková výrobní kapacita čtyř linek je až 1 100 tun měsíčně. V létě 2013 byla zahájena nová linka na výrobu monolitického polykarbonátu. Výrobní kapacita linky je až 400 tun měsíčně.  Při výrobě polykarbonátu CARBOGLASS® se používají vysoce technologické vytlačovací linky od firmy „OMIPA“ S.p.a. (Itálie). Surovinou pro výrobu polykarbonátu a profilů je granulát předních světových výrobců – Styron, Kafrit, Covestro. Výrobní společnost vlastní velký počet certifikátů na svoji produkci. Certifikát o dodržení požadavků systému managementu kvality organizací a podniků ISO-9001. Podle zahraničního internetového portálu pc-sheets.com je závod „CARBOGLASS“ v TOP-10 světových výrobců polykarbonátů.