Vše o nákupu

O nás

Vítáme Vás v naší internetové prodejně. Aktuálně nabízíme  široký výběr polykarbonátových skleníků různých velikostí, zahradních altánů, pergol, přístřešky, kompletní sortiment polykarbonátových desek, doplňků a náhradních dílů. Produktová řada E-SHOPu  zahrnuje produkty různých cenových kategorií, díky nimž jsou naše produkty k dispozici širšímu okruhu zákazníků. Působíme na území CELÉ REPUBLIKY

Pro naše výrobky je typická TRVANLIVOST, ESTETIKA, PEVNOST A FUNKČNOST

Při zachování té nejvyšší kvality našich produktů udržujeme KONKURENČNĚ SCHOPNÉ CENY, kterých dosahujeme díky tomu, že jsme přímým dovozcem veškerého námi nabízeného sortimentu do České republiky.

Společnost vznikla v roce 2009 a je zapsána v Obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 148164. Od roku 2016  jsme autorizovaným partnerem výrobní společnosti  “Simulators Metal Construction“ – Rusko. A je moderní výrobní společnost, která řeší různé technické úkoly. Hlavním předmětem činnosti společnosti je výroba skleníků z polykarbonátu, zahradní techniky a inventáře, jakož i výroba sportovních komplexů pro dům a zahradu.

Kvalitní skleníky Agroflex – vysoká životnost ocelové konstrukce a polykarbonátu.

Skleníky Agroflex  profesionální extrémně odolné zahradní skleníky, který uspokojí nároky jak zahradního centra, tak náročného zákazníka.Pomáhají vytvářet pohodlné podmínky pro pěstování sazenic a zvyšování výnosů. Řada se již s jistotou establovala jak mezi zahradníky, tak i mezi velkými zemědělci.
Prezentovaná konstrukce obloukového typu a se sedlovou střechou. Cena závisí na velikosti profilu, kroku mezi oblouky, délce skleníku a možnostmi pokrytí.

Tloušťka metalu od 1mm do 2mm, což je  více než u podobných skleníků jiných výrobců. Skleníky  vyrobeny ze silného profilů, který je pozinkovaný. Díky tomu vydrží dlouhodobě i nepříznivé klimatické podmínky. Počáteční investice do skleníků se Vám tak bude vracet po mnoho let.

Novinkou na trhu zahradní skleník se sklopnou střechou. Střecha se může otevírat v jakémkoli směru, v zimě se střecha pohybuje a sníh padá do skleníku, země spočívá a nezamrzá. Nemusíte přemýšlet o zálohování nebo odstranění sněhu ze skleníku.
Další novinka zahradní polykarbonátový skleník plot jedná se o kovový plotový panel 3D, kombinovaný s polykarbonátovým skleníkem. Šířka skleníku 1 m, výška 2 m, délka od 2m do 10 m. Využívá plochu pozemku o 38% efektivnější než obyčejné skleníky. Zatímco tradiční skleníková velikost (6×3 m) se dvěma lůžky 6×1,2, cesta mezi nimi 6×0,6 a metr chůze kolem skleníku bude trvat 36 m2. plocha pro pěstování plodin ve stejné oblasti (6,0 x 1,2) x 2 = 14,4 m.

Na každou konstrukci zahradního skleníku z polykarbonátu výrobce poskytuje dvouletou záruku při dodržení podmínek montáže a provozu.
Při normálním používání konstrukce vydrží minimálně 15 let.

Hotové výrobky jsou dodávány nezmontované, montáž je velmi jednoduchá a nevyžaduje mnoho úsilí. Skleníky balené v silných papírových krabicích lze přepravovat jakýmkoliv dopravním prostředkem, a to i na dlouhé vzdálenosti.

Polykarbonátové desky značky CARBOGLASS

Společnost „CARBOGLASS JS“  je jednou z prvních ruských závodů vyrábějících polykarbonát. V prosinci 2006 byla zahájena první linka na výrobu polykarbonátových desek. Od ledna 2007 se vyrábí  polykarbonát pod vlastní značkou CARBOGLASS®. K dnešnímu dni je komůrkový polykarbonát dostupný na čtyřech linkách . Celková výrobní kapacita čtyř linek je až 1 100 tun měsíčně. V létě 2013 byla zahájena nová linka na výrobu monolitického polykarbonátu. Výrobní kapacita linky je až 400 tun měsíčně.  Při výrobě polykarbonátu CARBOGLASS® se používají vysoce technologické vytlačovací linky od firmy „OMIPA“ S.p.a. (Itálie). Surovinou pro výrobu polykarbonátu a profilů je granulát předních světových výrobců – Styron, Kafrit, Covestro. Výrobní společnost vlastní velký počet certifikátů na svoji produkci. Certifikát o dodržení požadavků systému managementu kvality organizací a podniků ISO-9001. Podle zahraničního internetového portálu pc-sheets.com je závod „CARBOGLASS“ v TOP-10 světových výrobců polykarbonátů.