Zahradní rozebíratelné skleníky z ocelových pozinkovaných jeklu.

Zobrazeno 5 výsledků

Show sidebar
Close

Pařeniště – malý skleník ALTO polykarbonát 4mm

Hodnocení 5.00 z 5
Od: 4 686
Šířka pařeniště 1.3 m, výška 1.14 m, délka od 2m. Žárové pozinkovaná robustní konstrukce na bázi ocelových jeklu bez sváru. Rozebíratelné oblouky a příčky. Speciální polykarbonát pro skleníky o tloušťce 4 mm s UV filtrem.  Zjednodušená montáž.
-14%
Close

Skleník PREMIUM – šířka 3m – polykarbonát 4mm

Hodnocení 5.00 z 5
Od: 9 940
Šířka skleníku 3 m, výška 2.1 m délkou od 2 m. Žárové pozinkovaná robustní konstrukce na bázi ocelových jeklu bez sváru.  Rozebíratelné oblouky a  příčky. Vzdálenost mezi oblouky je 0,65 metru což poskytuje  pevnost rámu a tvoří stabilní konstrukci a zaručuje vysokou odolnost.  Speciální  polykarbonát pro skleníky o tloušťce 4 mm s UV filtrem. Skleník průchozí na obě strany.  Vhodné i do horských poloh.  Nenáročná montáž.
-9%
Close

Skleník PREMIUM – šířka 3m – polykarbonát 6mm

Hodnocení 5.00 z 5
Od: 10 670
Šířka skleníku 3 m, výška 2.1 m délkou od 2 m. Žárové pozinkovaná  robustní konstrukce na bázi ocelových jeklu bez sváru.  Rozebíratelné oblouky a  příčky. Vzdálenost mezi oblouky je 0,65 metru což poskytuje  pevnost rámu a tvoří stabilní konstrukci a zaručuje vysokou odolnost.  Speciální  polykarbonát pro skleníky o tloušťce 6mm s UV filtrem. Skleník průchozí na obě strany.  Vhodné i do horských poloh.  Nenáročná montáž.
Close

Skleník PROFI – šířka 4m – polykarbonát 4mm

Od: 15 615
Šířka kostry skleníku 4 m, výška 2,40 m, délka od 4 m. Žárové pozinkovaná robustní konstrukce na bázi ocelových jeklu bez sváru.  Rozebíratelné oblouky a  příčky. Vzdálenost mezi oblouky je 0,70 metru.  Speciální certifikovaný průsvitný polykarbonát pro skleníky o tloušťce 4 mm s UV filtrem. Vhodné i do horských poloh. Nenáročná montáž.
Close

Skleník PROFI – šířka 4m – polykarbonát 6mm

Od: 17 217
Šířka  skleníku 4 m, výška 2,40 m, délka od 2 m. Žárové pozinkovaná robustní konstrukce na bázi ocelových jeklu bez sváru.  Rozebíratelné oblouky a  příčky. Vzdálenost mezi oblouky je 0,70 metru.  Speciální polykarbonát pro skleníky o tloušťce 6 mm s UV filtrem. Vhodné i do horských poloh. Nenáročná montáž.