Zahradní skleníky z polykarbonátu se šířkou nad 2.98 m

Zobrazeno 1–12 z 13 výsledků

Show sidebar
-14%
Close

Skleník PREMIUM – šířka 3m – polykarbonát 4mm

Hodnocení 5.00 z 5
Od: 9 940
Šířka skleníku 3 m, výška 2.1 m délkou od 2 m. Žárové pozinkovaná robustní konstrukce na bázi ocelových jeklu bez sváru.  Rozebíratelné oblouky a  příčky. Vzdálenost mezi oblouky je 0,65 metru což poskytuje  pevnost rámu a tvoří stabilní konstrukci a zaručuje vysokou odolnost.  Speciální  polykarbonát pro skleníky o tloušťce 4 mm s UV filtrem. Skleník průchozí na obě strany.  Vhodné i do horských poloh.  Nenáročná montáž.
-9%
Close

Skleník PREMIUM – šířka 3m – polykarbonát 6mm

Hodnocení 5.00 z 5
Od: 10 670
Šířka skleníku 3 m, výška 2.1 m délkou od 2 m. Žárové pozinkovaná  robustní konstrukce na bázi ocelových jeklu bez sváru.  Rozebíratelné oblouky a  příčky. Vzdálenost mezi oblouky je 0,65 metru což poskytuje  pevnost rámu a tvoří stabilní konstrukci a zaručuje vysokou odolnost.  Speciální  polykarbonát pro skleníky o tloušťce 6mm s UV filtrem. Skleník průchozí na obě strany.  Vhodné i do horských poloh.  Nenáročná montáž.
Close

Skleník PROFI – šířka 4m – polykarbonát 4mm

Od: 15 615
Šířka kostry skleníku 4 m, výška 2,40 m, délka od 4 m. Žárové pozinkovaná robustní konstrukce na bázi ocelových jeklu bez sváru.  Rozebíratelné oblouky a  příčky. Vzdálenost mezi oblouky je 0,70 metru.  Speciální certifikovaný průsvitný polykarbonát pro skleníky o tloušťce 4 mm s UV filtrem. Vhodné i do horských poloh. Nenáročná montáž.
Close

Skleník PROFI – šířka 4m – polykarbonát 6mm

Od: 17 217
Šířka  skleníku 4 m, výška 2,40 m, délka od 2 m. Žárové pozinkovaná robustní konstrukce na bázi ocelových jeklu bez sváru.  Rozebíratelné oblouky a  příčky. Vzdálenost mezi oblouky je 0,70 metru.  Speciální polykarbonát pro skleníky o tloušťce 6 mm s UV filtrem. Vhodné i do horských poloh. Nenáročná montáž.
Close

Skleník RIMESSA – šířka 3m – polykarbonát 6mm

Od: 12 705
Šířka skleníku 3 m, výška 2,06 m, délka od 2 m. Ultrapevná žárové pozinkovaná konstrukce.  Všechny oblouky skleníků jsou pevné  a vyrobené z kvalitních JEKLU.  Speciální  polykarbonát pro skleníky o tloušťce 6 mm s UV filtrem. Skleník průchozí na obě strany. Vhodné i do horských poloh, větru odolné. Nenáročná montáž.
-11%
Close

Skleník STANDART – šířka 3m – polykarbonát 4mm

Od: 9 7458 852
Šířka skleníku 3 m, výška 2 m, délka od 4 m. Všechny oblouky jsou pevné.  Žárové pozinkovaná  robustní konstrukce na bázi ocelových jeklu Vzdálenost mezi oblouky je 1 metr. Speciální  polykarbonát pro skleníky o tloušťce 4 mm s UV filtrem. Průchozí na obě strany.  Nenáročná montáž.
-8%
Close

Skleník TITAN – šířka 3m – polykarbonát 4mm

Hodnocení 5.00 z 5
Od: 10 2289 995
Šířka skleníku 3 m, výška 2 m, délkou od 2 m.  Ultrapevná žárové pozinkovaná konstrukce.  Všechny oblouky skleníků jsou pevné  a vyrobené z kvalitních JEKLU. Dvojitá trubka oblouku.  Vysoká odolnost proti povětrnostním podmínkám. Speciální  polykarbonát pro skleníky o tloušťce 4 mm s UV filtrem. Skleník průchozí na obě strany. montáž je jednodušší a ma méně montážních prvků.  
-15%
Close

Skleník TITAN – šířka 3m – polykarbonát 6mm

Od: 11 01910 850
Šířka skleníku 3 m, výška 2 m, délkou od 2 m.  Ultrapevná žárové pozinkovaná konstrukce.  Všechny oblouky skleníků jsou pevné  a vyrobené z kvalitních JEKLU. Dvojitá trubka oblouku.  Vysoká odolnost proti povětrnostním podmínkám. Speciální  polykarbonát pro skleníky o tloušťce 6 mm s UV filtrem. Skleník průchozí na obě strany. montáž je jednodušší a ma méně montážních prvků.
-10%
Close

Skleník TITAN – šířka 3m – polykarbonát 8mm

Od: 13 250
Šířka skleníku 3 m, výška 2 m, délkou od 2 m.  Ultrapevná žárové pozinkovaná konstrukce.  Všechny oblouky skleníků jsou pevné  a vyrobené z kvalitních JEKLU. Dvojitá trubka oblouku.  Vysoká odolnost proti povětrnostním podmínkám. Speciální  polykarbonát pro skleníky o tloušťce 8mm s UV filtrem. Skleník průchozí na obě strany. Montáž je jednodušší a ma méně montážních prvků.
Close

Skleník TITAN kostra – bez polykarbonátových desek

Od: 7 320
Šířka skleníku 3 m, výška 2 m, délkou od 2 m Ultrapevná pozinkovaná konstrukce na bázi ocelových prvků.  Všechny oblouky skleníků jsou pevné a vyrobené z JEKLU. Dvojitá trubka oblouku.  Vysoká odolnost proti povětrnostním podmínkám. Speciální  polykarbonát pro skleníky o tloušťce 4 mm s UV filtrem. Skleník průchozí na obě strany. Zjednodušená montáž.
Close

Skleník TULIPAN PRO – šířka 3m – otevírací střecha a boky

Od: 18 284
Šířka skleníku 3 m, výška 2,10 m, délka od 4 m. Polykarbonátový skleník s otevírací střechou a boční části . Skleník je určen pro vytvoření lepších podmínek pro pěstování- zajišťuje úplné provětrávání, přirozené zalévání dešťovou vodou. Celistvé – nerozebíratelné oblouky a čela, dvojitá trubka oblouku, ze které jsou vyrobeny všechny oblouky skleníku. Robustní konstrukce.  Speciální certifikovaný průsvitný polykarbonát pro skleníky o tloušťce 4 mm s UV filtrem. Skleník je průchozí z obou stran.
Close

Skleník UMBRELLA – šířka 3m – s otevírací střechou

Od: 14 911
Šířka skleníku 3 m, výška 2,10 m, délka od 4 m. Polykarbonátový skleník s otevírací střechou. Skleník je určen pro vytvoření lepších podmínek pro pěstování- zajišťuje úplné provětrávání, přirozené zalévání dešťovou vodou.  Celistvé – nerozebíratelné oblouky.  Speciální certifikovaný průsvitný polykarbonát pro skleníky o tloušťce 4 mm s UV filtrem. Skleník je průchozí z obou stran. Nenáročná montáž.