Zahradní skleníky z polykarbonátu s otevírací střechou

Zobrazeny 4 výsledky

Show sidebar
Close

Pařeniště – malý skleník ALTO polykarbonát 4mm

Hodnocení 5.00 z 5
Od: 4 686
Šířka pařeniště 1.3 m, výška 1.14 m, délka od 2m. Žárové pozinkovaná robustní konstrukce na bázi ocelových jeklu bez sváru. Rozebíratelné oblouky a příčky. Speciální polykarbonát pro skleníky o tloušťce 4 mm s UV filtrem.  Zjednodušená montáž.
Close

Pařeniště – malý skleník DELTA polykarbonát 4mm

Od: 4 942
Šířka pařeniště 1.5 m, výška 1.3 m, délka od 2m. Žárové pozinkovaná robustní konstrukce na bázi ocelových jeklu bez sváru. Pevné - nerozebíratelné oblouky. Speciální polykarbonát pro skleníky o tloušťce 4 mm s UV filtrem.  Zjednodušená montáž.
Close

Skleník TULIPAN PRO – šířka 3m – otevírací střecha a boky

Od: 18 284
Šířka skleníku 3 m, výška 2,10 m, délka od 4 m. Polykarbonátový skleník s otevírací střechou a boční části . Skleník je určen pro vytvoření lepších podmínek pro pěstování- zajišťuje úplné provětrávání, přirozené zalévání dešťovou vodou. Celistvé – nerozebíratelné oblouky a čela, dvojitá trubka oblouku, ze které jsou vyrobeny všechny oblouky skleníku. Robustní konstrukce.  Speciální certifikovaný průsvitný polykarbonát pro skleníky o tloušťce 4 mm s UV filtrem. Skleník je průchozí z obou stran.
Close

Skleník UMBRELLA – šířka 3m – s otevírací střechou

Od: 14 911
Šířka skleníku 3 m, výška 2,10 m, délka od 4 m. Polykarbonátový skleník s otevírací střechou. Skleník je určen pro vytvoření lepších podmínek pro pěstování- zajišťuje úplné provětrávání, přirozené zalévání dešťovou vodou.  Celistvé – nerozebíratelné oblouky.  Speciální certifikovaný průsvitný polykarbonát pro skleníky o tloušťce 4 mm s UV filtrem. Skleník je průchozí z obou stran. Nenáročná montáž.