Přístřešky pro auto, pergoly z polykarbonátu

Chcete si pořídit levný přístřešek na auto – garážový přístřešek, kryté stání na auto a nebo krytá posezení ve skvělé kvalitě za výhodný peníz? Náš Eshop nabízí spolehlivé a stylové prístrešky na auto z polykarbonátu, které poskytují vašemu vozidlu dokonalou ochranu před povětrnostními vlivy. Polykarbonát je pevný a lehký materiál, který odolává extrémním povětrnostním podmínkám, je odolný proti UV záření a má dlouhou životnost.

Zobrazuji všech 7 výsledků

GRANDE 8 zahradní auto přístřešek

48 596 
Šířka 340 cm, výška  288 cm,  délka 800 cm, výška (boční) 230 cm. Kvalitní robustní rám odolá i nepříznivým povětrnostním podmínkám. Garážový auto přístřešek chrání váš vůz před nástrahami počasí., a také hlavně ochrání lak vašeho vozu před slunečním UV zářením. Pokud nemáte zrovna velkou zahradu můžete garážový přístřešek využít na další způsob -   jako pergolový přístřešek na posezení, přístřešek na auto,  na kola, na popelnice, autobusová čekárna atd.

SOTTO XL 10 – přístřešek na auto

49 318 
Šířka 372 cm, výška  297 cm,  délka 1000 cm, výška. Kvalitní kovový robustní rám odolá i nepříznivým povětrnostním podmínkám. Garážový auto přístřešek chrání váš vůz před nástrahami počasí., a také hlavně ochrání lak vašeho vozu před slunečním UV zářením.

SOTTO XL 4 – přístřešek na auto

22 990 
Šířka 372 cm, výška  297 cm,  délka 400 cm, výška. Kvalitní kovový robustní rám odolá i nepříznivým povětrnostním podmínkám. Ocelový přístřešek na auto chrání váš vůz před nástrahami počasí., a také hlavně ochrání lak vašeho vozu před slunečním UV zářením.

SOTTO XL 6 – přístřešek na auto

29 635 
Šířka 372 cm, výška  297 cm,  délka 600 cm, výška. Kvalitní kovový robustní rám odolá i nepříznivým povětrnostním podmínkám. Garážový auto přístřešek chrání váš vůz před nástrahami počasí., a také hlavně ochrání lak vašeho vozu před slunečním UV zářením.

SOTTO XL 8 – přístřešek na auto

37 386 
Šířka 372 cm, výška  297 cm,  délka 800 cm, výška. Kvalitní kovový robustní rám odolá i nepříznivým povětrnostním podmínkám. Garážový auto přístřešek chrání váš vůz před nástrahami počasí., a také hlavně ochrání lak vašeho vozu před slunečním UV zářením.

GRANDE 4 zahradní auto přístřešek

Šířka 340 cm, výška  288 cm,  délka 400 cm, výška (boční) 230 cm. Kvalitní kovový robustní rám odolá i nepříznivým povětrnostním podmínkám. Garážový auto přístřešek chrání váš vůz před nástrahami počasí., a také hlavně ochrání lak vašeho vozu před slunečním UV zářením. Pokud nemáte zrovna velkou zahradu můžete garážový přístřešek využít na další způsob -   jako pergolový přístřešek na posezení, přístřešek na auto,  na kola, na popelnice, autobusová čekárna atd.

GRANDE 6 zahradní auto přístřešek

Šířka 340 cm, výška  288 cm,  délka 600 cm, výška (boční) 230 cm. Kvalitní kovový robustní rám odolá i nepříznivým povětrnostním podmínkám. Garážový auto přístřešek chrání váš vůz před nástrahami počasí., a také hlavně ochrání lak vašeho vozu před slunečním UV zářením. Pokud nemáte zrovna velkou zahradu můžete garážový přístřešek využít na další způsob -   jako pergolový přístřešek na posezení, přístřešek na auto,  na kola, na popelnice, autobusová čekárna atd.
Objednejte si svůj pristresek k autu z polykarbonátu ještě dnes a poskytněte svému vozidlu spolehlivou ochranu s stylem! Pokud máte nějaké otázky nebo potřebujete další informace, naši zkušení specialisté jsou vždy připraveni pomoci. Děkujeme vám za volbu našich produktů!