Levné zastřešení bazénu

Instalaci bazénové zastřešení vám umožní ještě více využít váš bazén a získat mnoho dalších výhod.
Jednou z hlavních výhod instalace zastřešení bazénů je prodloužení sezóny používání. Bazén, zejména v otevřeném prostoru, lze používat pouze v teplých měsících. S instalací zastřešení můžete prodloužit používání bazénu na celé letní období a také jej používat v chladnějších jarních a podzimních obdobích.

Zakrytí bazénu také chrání bazén před větrem, deštěm, listy a jinými nežádoucími prvky.  Zastřešení také může sloužit jako místo pro odpočinek a grilování, což ho činí užitečným v každém ročním období. Velké skleníky z polykarbonátu taky lze použít jako levnou variantu k venkovnímu zakrytí bazénu.

Zobrazuji všech 12 výsledků

Kategorie
Close

Zahradní skleník Agroflex RIMESSA L50V

Od: 59 955
Šířka skleníku 5 m, výška 3,34m, délka od 4m. Pozinkovaná robustní konstrukce na bázi ocelových jeklu. víceúčelový zahradní skleník. Speciální polykarbonát pro skleníky  s UV filtrem. Vhodné i do horských poloh. Skleník průchozí na obě strany.  
zastřešení bazénů
Close

Zastřešení bazénů Agroflex TULIPAN L40

Od: 62 458

NOVINKA! Šířka 4m, výška 2,24 m, délka od 4m. Nový systém bočního otevírání "ANTI - STORM" je odolný vůči větru. Posuvná část o šířce 1 metr. Robustní konstrukce.  Speciální certifikovaný průsvitný polykarbonát o tloušťce 4 mm s UV filtrem. Skleník je průchozí z obou stran.

 
zakrytí bazénu
Close

Bazénové zastřešení Agroflex TULIPAN XL

Od: 70 527

NOVINKA! Šířka skleníku 5.38m, výška 2,43 m, délka od 4m. Nový systém bočního otevírání "ANTI - STORM" je odolný vůči větru. Posuvná část o šířce 2 metru. .  Speciální certifikovaný průsvitný polykarbonát  o tloušťce 4 mm s UV filtrem.

 
-12%
levné zastřešení bazénu
Close

Zakrytí bazénu Agroflex TULIPAN

Od: 17 95215 886

NOVINKA! Šířka 3m, výška 2m, délka od 2m. Nový systém bočního otevírání "ANTI - STORM" je odolný vůči větru. Posuvná část o šířce 2 metru.  Speciální certifikovaný průsvitný polykarbonát o tloušťce 4 mm s UV filtrem. Nenáročná montáž.

Greenhouse polycarbonate Agroflex TULIPAN D25
Close

Skleník ke zdi Agroflex Tulipan D25

Od: 25 881
NOVINKA! Šířka skleníku 2.5m, výška 2.5m, délka od 2m. Systém bočního otevírání.  Speciální  polykarbonát pro skleníky s UV filtrem. Skleník průchozí na obě strany.
Zakrytí bazénu Agroflex TULIPAN L40
Close

Zahradní skleník Agroflex TULIPAN L40

Od: 62 458

NOVINKA! Šířka skleníku 4m, výška 2,24 m, délka od 4m. Nový systém bočního otevírání "ANTI - STORM" je odolný vůči větru. Posuvná část o šířce 1 metr. Skleník zajišťuje úplné provětrávání, přirozené zalévání dešťovou vodou. Robustní konstrukce.  Speciální certifikovaný průsvitný polykarbonát pro skleníky o tloušťce 4 mm s UV filtrem. Skleník je průchozí z obou stran.

 
Greenhouse polycarbonate Agroflex MASTER
Close

Zahradní skleník Agroflex MASTER

Od: 37 113

Šířka skleníku 5 m, výška 2,5 m, délka od 4 m. Pozinkovaná robustní konstrukce na bázi ocelových jeklu. Dvojité jekly 25 x 25 mm x 1,5 mm. Speciální polykarbonát pro skleníky s UV filtrem. Vhodné i do horských poloh. Skleník průchozí na obě strany.

Greenhouse polycarbonate Agroflex RIMESSA L40V
Close

Polykarbonátový skleník Agroflex RIMESSA L40V

Od: 40 193
Šířka skleníku 4m, výška 2,85m, délka od 4 m. Pozinkovaná robustní konstrukce na bázi ocelových jeklu.  Dvojité jekly .  Speciální polykarbonát pro skleníky  s UV filtrem. Vhodné i do horských poloh.  
Freenhouse polycarbonate Agroflex MASTER XL
Close

Polykarbonátový skleník Agroflex MASTER XL

Od: 41 715
Šířka skleníku 5,38 m, výška 2,4 m, délka od 4 m. Pozinkovaná robustní konstrukce na bázi ocelových jeklu. Dvojité jekly. Speciální polykarbonát pro skleníky s UV filtrem. Vhodné i do horských poloh. Zahradní skleník průchozí na obě strany  
greenhouse polycarbonate Afroflex MASTER PRO
Close

Zahradní skleník Agroflex MASTER PRO

Od: 51 287
Šířka skleníku 5 m, výška 2,9 m, délka od 4m. Pozinkovaná robustní konstrukce na bázi ocelových jeklu. víceúčelový zahradní skleník. Speciální polykarbonát pro skleníky  s UV filtrem. Vhodné i do horských poloh. Skleník průchozí na obě strany.  
-5%
Greenhouse polycarbonate Agroflex TULIPAN
Close

Polykarbonátový skleník Botanik TULIPAN

Od: 17 95216 995

NOVINKA! Šířka skleníku 3m, výška 2m, délka od 2m. Nový systém bočního otevírání "ANTI - STORM" je odolný vůči větru. Posuvná část o šířce 2 metru.  Speciální certifikovaný průsvitný polykarbonát pro skleníky o tloušťce 4 mm s UV filtrem. Nenáročná montáž.

Greenhouse polycarbonate Agroflex PROFI PLUS
Close

Polykarbonátový skleník Agroflex PROFI PLUS

Od: 34 464
Šířka skleníku 4,03m, výška 2,24m, délka od 4m. Pozinkovaná robustní konstrukce na bázi ocelových jeklu.  Dvojité jekly .  Speciální polykarbonát pro skleníky  s UV filtrem. Vhodné i do horských poloh. Nenáročná montáž.