Nabarvené zahradní polykarbonátové skleníky

Prémiové zahradní skleníky z polykarbonátu potaženy polymerním povlakem již v základu. Skleníky této řady jsou velmi pevné a spolehlivé. Konstrukce je opatřena nástřikem v černé nebo zelené barvě. Staly se populárními kvůli své pevnosti, odolnosti a krásnému vzhledu.

Zobrazuji všechny 3 výsledky

Kategorie
-13%
Luxusní designový skleník Agroflex PREMIUM LUX
Close

Zahradní skleník Agroflex PREMIUM LUX

Od: 19 24017 160
NOVINKA! Šířka skleníku 3m, výška 2,1m, délka od 4m. S dvojitou konstrukcí jeklů o síle 20 x 20 x 1mm.  Robustní jeklová  konstrukce s práškovým nástřikem. Odolnost proti povětrnostním podmínkám. Speciální  polykarbonát pro skleníky  s UV filtrem.
zahradní skleník Agroflex OPTIMA LUX
Close

Skleník z polykarbonátu Agroflex OPTIMA LUX

NOVINKA! Šířka skleníku 2,5m, výška 2,25m, délka od 4m. S dvojitou konstrukcí jeklů o síle 20 x 20 x 1.2 mm. Robustní jeklová pozinkovaná konstrukce s práškovým nástřikem. Vysoká odolnost proti povětrnostním podmínkám. Speciální polykarbonát pro skleníky s UV filtrem.

-10%
Polykarbonátový skleník Agroflex TITAN LUX
Close

Skleník z polykarbonátu Agroflex TITAN LUX

Od: 24 80322 952
NOVINKA! Šířka skleníku 3m, výška 2,1m, délka od 4m. S dvojitou konstrukcí jeklů o síle 20 x 20 x 1.2mm.  Robustní jeklová pozinkovaná konstrukce s práškovým nástřikem. Vysoká odolnost proti povětrnostním podmínkám. Speciální  polykarbonát pro skleníky  s UV filtrem.