Kostra skleníku bez PC

Vážení klienti, rádi Vám nabídneme jakoukoliv samostatnou konstrukci z naši nabídky skleníku i bez polykarbonatu. Zároveň můžete zakoupit doplňkové zboží, např. oblouky apod. Pro získání cenově nabídky obraťte se na nás telefonicky +420 775 535 510 nebo E-mailem: info@agroflex.cz

Zobrazuji všechny 3 výsledky

Kategorie

Agroflex STANDART – kostra skleníku

Šířka skleníku 3 m, výška 2.1 m, délkou od 4 m. Pevná pozinkovaná konstrukce na bázi ocelových prvků.  Všechny oblouky skleníků jsou pevné a vyrobené z JEKLU 40 x 20.   Vysoká odolnost proti povětrnostním podmínkám. Skleník průchozí na obě strany.

Agroflex MASTER – kostra skleníku

Šířka  skleníku 5m, výška 2,5m, délka od 4 m. Pozinkovaná robustní konstrukce na bázi ocelových jeklu.  Dvojité jekly 25 x 25mm. Vhodné i do horských poloh. Skleník průchozí na obě strany.

Agroflex TITAN – kostra skleníku

Šířka skleníku 3 m, výška 2 m, délkou od 2 m. Ultrapevná pozinkovaná konstrukce na bázi ocelových prvků.  Všechny oblouky skleníků jsou pevné a vyrobené z JEKLU. Dvojitá trubka oblouku.  Vysoká odolnost proti povětrnostním podmínkám. Skleník průchozí na obě strany. Zjednodušená montáž.