Kostra skleníku bez PC

Vážení klienti, rádi Vám nabídneme jakoukoliv samostatnou konstrukci z naši nabídky skleníku i bez polykarbonatu. Zároveň můžete zakoupit doplňkové zboží, např. oblouky apod. Pro získání cenově nabídky obraťte se na nás telefonicky +420 775 535 510 nebo E-mailem: info@agroflex.cz

Zobrazuji všech 5 výsledků

Kategorie
Close

Agroflex PREMIUM LUX – kostra skleníku

Od: 13 669
Šířka skleníku 3m, výška 2,1m, délka od 4m. S dvojitou konstrukcí jeklů o síle 20 x 20 x 1mm. Robustní jeklová konstrukce s práškovým nástřikem. Odolnost proti povětrnostním podmínkám.
Close

Agroflex TITAN LT1 – kostra skleníku

Od: 14 954
Šířka skleníku 3m, výška 2,1m, délka od 4m. S dvojitou konstrukcí jeklů o síle 20 x 20 x 1mm. Robustní jeklová konstrukce. Odolnost proti povětrnostním podmínkám.

Agroflex STANDART – kostra skleníku

Šířka skleníku 3 m, výška 2.1 m, délkou od 4 m. Pevná pozinkovaná konstrukce na bázi ocelových prvků.  Všechny oblouky skleníků jsou pevné a vyrobené z JEKLU 40 x 20.   Vysoká odolnost proti povětrnostním podmínkám. Skleník průchozí na obě strany.

Agroflex MASTER – kostra skleníku

Šířka  skleníku 5m, výška 2,5m, délka od 4 m. Pozinkovaná robustní konstrukce na bázi ocelových jeklu.  Dvojité jekly 25 x 25mm. Vhodné i do horských poloh. Skleník průchozí na obě strany.

Agroflex TITAN – kostra skleníku

Šířka skleníku 3 m, výška 2 m, délkou od 2 m. Ultrapevná pozinkovaná konstrukce na bázi ocelových prvků.  Všechny oblouky skleníků jsou pevné a vyrobené z JEKLU. Dvojitá trubka oblouku.  Vysoká odolnost proti povětrnostním podmínkám. Skleník průchozí na obě strany. Zjednodušená montáž.