Zahradní skleníky z polykarbonátu s rovnými boky

Skleníky s rovnými stěnami mají několik výhod, včetně zvýšení plochy pěstování,  snadnější instalace vybavení, větší stability a estetického vzhledu. Rovné stěny umožňují využít maximální plochu pro pěstování rostlin, protože zabírají méně místa než tradiční obloukové skleníky. Rovné stěny také poskytují rovné plochy pro instalaci vybavení, jako jsou police, závěsné konstrukce a zavlažovací systémy, což usnadňuje péči o rostliny. Díky pevnější konstrukci jsou skleníky s rovnými stěnami odolnější vůči větru a jiným nepříznivým povětrnostním podmínkám.

Zobrazuji všech 9 výsledků

Kategorie
Close

Zahradní skleník Agroflex RIMESSA L50V

Od: 59 955
Šířka skleníku 5 m, výška 3,34m, délka od 4m. Pozinkovaná robustní konstrukce na bázi ocelových jeklu. víceúčelový zahradní skleník. Speciální polykarbonát pro skleníky  s UV filtrem. Vhodné i do horských poloh. Skleník průchozí na obě strany.  
-7%
polykarbonátový skleník Agroflex RIMESSA L27
Close

Zahradní skleník Agroflex RIMESSA L27

Od: 22 69321 294
Šířka skleníku 2.7m, výška 2m délka od 4m.  S dvojitou konstrukcí jeklů o síle 20 x 20 x 1mm.  Speciální  polykarbonát pro skleníky s UV filtrem. Skleník průchozí na obě strany. Vhodné i do horských poloh, větru odolné.
-11%
Polykarbonátový skleník Agroflex RIMESSA L40
Close

Zahradní skleník Agroflex RIMESSA L40

Od: 36 75632 867
NOVINKA! Šířka  skleníku 4m, výška 2,2m, délka od 4 m. Pozinkovaná robustní konstrukce na bázi ocelových jeklu.  Speciální polykarbonát pro skleníky  s UV filtrem. Vhodné i do horských poloh. Průchozí na obě strany.  
-8%
Greenhouse polycarbonate Agroflex RIMESSA L30V
Close

Polykarbonátový skleník Agroflex RIMESSA L30V

Od: 17 62116 240
Šířka skleníku 3m, výška 2.27m délka od 2m.. Ultrapevná žárové pozinkovaná konstrukce.  Oblouky skleníků  vyrobené z kvalitních JEKLU 40x20 a 20x20mm.  Speciální polykarbonát pro skleníky s UV filtrem.  Vhodné i do horských poloh, větru odolné. Nenáročná montáž.
Greenhouse polycarbonate Agroflex RIMESSA L40V
Close

Polykarbonátový skleník Agroflex RIMESSA L40V

Od: 40 193
Šířka skleníku 4m, výška 2,85m, délka od 4 m. Pozinkovaná robustní konstrukce na bázi ocelových jeklu.  Dvojité jekly .  Speciální polykarbonát pro skleníky  s UV filtrem. Vhodné i do horských poloh.  
greenhouse polycarbonate Afroflex MASTER PRO
Close

Zahradní skleník Agroflex MASTER PRO

Od: 51 287
Šířka skleníku 5 m, výška 2,9 m, délka od 4m. Pozinkovaná robustní konstrukce na bázi ocelových jeklu. víceúčelový zahradní skleník. Speciální polykarbonát pro skleníky  s UV filtrem. Vhodné i do horských poloh. Skleník průchozí na obě strany.  
zahradní skleník z polykarbonátu Agroflex RIMESSA L25
Close

Skleník z polykarbonátu Agroflex RIMESSA L25

Šířka skleníku 2.5m, výška 2m, délka od 4m.. Ultrapevná žárové pozinkovaná konstrukce.  Všechny oblouky skleníků jsou pevné  a vyrobené z kvalitních JEKLU 40 x 20 x 1,2mm.  Speciální  polykarbonát pro skleníky s UV filtrem. Skleník průchozí na obě strany. Vhodné i do horských poloh, větru odolné.  
zahradní skleník z polykarbonátu Agroflex RIMESSA L25
Close

Skleník z polykarbonátu Agroflex RIMESSA L20

Šířka skleníku 2m, výška 2m, délka od 4m.. Ultrapevná žárové pozinkovaná konstrukce.  Všechny oblouky skleníků jsou pevné  a vyrobené z kvalitních JEKLU 40 x 20 x 1,2mm.  Speciální  polykarbonát pro skleníky s UV filtrem. Skleník průchozí na obě strany. Vhodné i do horských poloh, větru odolné.  
zahradní skleník Agroflex DELTA
Close

Agroflex DELTA – pařeniště – malý skleník

Od: 7 462

Šířka pařeniště 1,5 m, výška 1,3 m, délka od 2 m. Žárově pozinkovaná robustní konstrukce na bázi ocelových jeklu bez sváru. Pevné nerozebíratelné oblouky. Speciální polykarbonát pro skleníky o tloušťce 4 mm s UV filtrem.  Zjednodušená montáž.