Zahradní pařeniště – mini skleníky z polykarbonátu

Pro malé skleníky a pařeniště jsou typické kompaktnost a mobilita. Tyto konstrukce lze snadno přemístit podle potřeby, což umožňuje měnit jejich umístění v závislosti na sezóně a jiných faktorech. Díky tomu mohou být skleníky a skleníky instalovány na pozemcích různých velikostí, stejně jako na balkónech a terasách.

Zobrazuji všech 5 výsledků

TULIP MINI LUX pařeniště – malý skleník

10 862 23 556 
Šířka pařeniště 1.2m, výška 1.2m, délka od 3m. Robustní konstrukce na bázi ocelových jeklu. Posuvná část o šířce 1 metr. Speciální polykarbonát pro skleníky o tloušťce 4 mm s UV filtrem.

TULIPAN MINI – pařeniště – malý skleník

Šířka pařeniště 1m, výška 1.3m, délka 2m. Robustní konstrukce na bázi ocelových jeklu. Posuvná část o šířce 1 metr. Speciální polykarbonát pro skleníky o tloušťce 4 mm s UV filtrem.

Agroflex ALTO – pařeniště – malý skleník

11 164 13 191 

Šířka pařeniště 1.3 m, výška 1.14 m, délka od 2m. Pozinkovaná robustní konstrukce na bázi ocelových jeklu bez sváru. Rozebíratelné oblouky a příčky. Speciální polykarbonát pro skleníky o tloušťce 4 mm s UV filtrem.  Zjednodušená montáž.

Agroflex MINI polykarbonátový skleník

13 842 20 486 

Šířka skleníku 1,67m, výška 1,66m, délka od 4m. Všechny oblouky jsou pevné. Žárově pozinkovaná robustní konstrukce na bázi ocelových jeklu. Vzdálenost mezi oblouky je 1 metr. Speciální polykarbonát pro skleníky o tloušťce 4 mm s UV filtrem. Průchozí na obě strany.

Agroflex DELTA – pařeniště – malý skleník

Šířka pařeniště 1,5 m, výška 1,3 m, délka od 2 m. Žárově pozinkovaná robustní konstrukce na bázi ocelových jeklu bez sváru. Pevné nerozebíratelné oblouky. Speciální polykarbonát pro skleníky o tloušťce 4 mm s UV filtrem.  Zjednodušená montáž.