Zahradní polykarbonátové skleníky s otevírací střechou

Výhody:
Pohodlná práce uvnitř bez horka a dusna. Umožňuje přístup ze strany pro usnadnění práce. Ochrana rostlin před přehřátím v nejteplejším počasí – lze větrat ze všech stran. Můžete zajištění zavlažování dešťovou vodou!.  Díky otevřené střeše do skleníku v zimě padá sníh, půda se hromadí minerály a soli, které jsou pro rostliny nezbytné.  Úspora žádných dalších nákladů na drahé okénka. Lze použít jako levnou variantu pro  zastřešení venkovních bazénů.

Zobrazuji všech 5 výsledků

Pařeniště polykarbonát MINI LUX malý skleník

10 862 23 556 
Šířka pařeniště 1.2m, výška 1.2m, délka od 3m. Celoroční  pařeniště z polykarbonátu skleník na zahradu. Posuvná část o šířce 1 metr. Konstrukční prvky se vyznačují vysokou pevností a dlouhou životnost. Speciální polykarbonát na pařeniště o tloušťce 4 mm s UV filtrem.

Skleník ke zdi Tulipan D25

24 976 39 685 
NOVINKA! Šířka skleníku 2.5m, výška 2.5m, délka od 2m. Skleník z polykarbonátu ke zdi vhodný pro širokou škálu požadavkůí pro náročné pěstitele. Zahradní skleník ma systém bočního otevírání.  Speciální  polykarbonát pro skleníky s UV filtrem má propustnost světla až 86 %.  Skleník průchozí na obě strany.

Polykarbonátový skleník TULIPAN

21 983 49 312 

NOVINKA! Šířka skleníku 3m, výška 2m, délka od 2m. Luxusní zahradní skleník pro náročné pěstitele ma systém bočního otevírání "ANTI - STORM" je odolný vůči větru.  Speciální certifikovaný polykarbonát pro skleníky s UV filtrem, propustnost světla až 86 %.

zastřešení bazénů greenhouse polycarbonate
4mm

Skleník polykarbonát TULIPAN L40

62 458 143 870 

NOVINKA! Šířka skleníku 4m, výška 2,24 m, délka od 4m. Nový systém bočního otevírání "ANTI - STORM" je odolný vůči větru. Posuvná část o šířce 1 metr. Skleník zajišťuje úplné provětrávání, přirozené zalévání dešťovou vodou. Robustní konstrukce.  Speciální certifikovaný průsvitný polykarbonát pro skleníky o tloušťce 4 mm s UV filtrem. Skleník je průchozí z obou stran.

 
velky sklenik skleník z polykarbonátu
4mm

Skleník z polykarbonátu TULIPAN XL

70 527 168 198 

NOVINKA! Šířka skleníku 5.38m, výška 2,43 m, délka od 4m. Nový systém bočního otevírání "ANTI - STORM" je odolný vůči větru. Posuvná část o šířce 2 metru. Skleník zajišťuje úplné provětrávání, přirozené zalévání dešťovou vodou.  Speciální certifikovaný průsvitný polykarbonát pro skleníky o tloušťce 4 mm s UV filtrem. Skleník je průchozí z obou stran.