Zahradní polykarbonátové skleníky s otevírací střechou

Výhody:
Pohodlná práce uvnitř bez horka a dusna. Umožňuje přístup ze strany pro usnadnění práce. Ochrana rostlin před přehřátím v nejteplejším počasí – lze větrat ze všech stran. Můžete zajištění zavlažování dešťovou vodou!.  Díky otevřené střeše do skleníku v zimě padá sníh, půda se hromadí minerály a soli, které jsou pro rostliny nezbytné.  Úspora žádných dalších nákladů na drahé okénka. Lze použít jako levnou variantu pro  zastřešení venkovních bazénů.

Zobrazuji všech 10 výsledků

Kategorie
Greenhouse polycarbonate Agroflex TULIPAN D25
Close

Skleník ke zdi Agroflex Tulipan D25

Od: 25 881
NOVINKA! Šířka skleníku 2.5m, výška 2.5m, délka od 2m. Systém bočního otevírání.  Speciální  polykarbonát pro skleníky s UV filtrem. Skleník průchozí na obě strany.
Close

TULIP MINI LUX pařeniště – malý skleník

Od: 13 297
Šířka pařeniště 1.2m, výška 1.2m, délka od 3m. Robustní konstrukce na bázi ocelových jeklu. Posuvná část o šířce 1 metr. Speciální polykarbonát pro skleníky o tloušťce 4 mm s UV filtrem.
Zastřešení bazénů Agroflex TULIPAN XL
Close

Zahradní skleník Agroflex TULIPAN XL

Od: 70 527

NOVINKA! Šířka skleníku 5.38m, výška 2,43 m, délka od 4m. Nový systém bočního otevírání "ANTI - STORM" je odolný vůči větru. Posuvná část o šířce 2 metru. Skleník zajišťuje úplné provětrávání, přirozené zalévání dešťovou vodou.  Speciální certifikovaný průsvitný polykarbonát pro skleníky o tloušťce 4 mm s UV filtrem. Skleník je průchozí z obou stran.

 
Zakrytí bazénu Agroflex TULIPAN L40
Close

Zahradní skleník Agroflex TULIPAN L40

Od: 62 458

NOVINKA! Šířka skleníku 4m, výška 2,24 m, délka od 4m. Nový systém bočního otevírání "ANTI - STORM" je odolný vůči větru. Posuvná část o šířce 1 metr. Skleník zajišťuje úplné provětrávání, přirozené zalévání dešťovou vodou. Robustní konstrukce.  Speciální certifikovaný průsvitný polykarbonát pro skleníky o tloušťce 4 mm s UV filtrem. Skleník je průchozí z obou stran.

 
-5%
Greenhouse polycarbonate Agroflex TULIPAN
Close

Polykarbonátový skleník Botanik TULIPAN

Od: 17 95216 995

NOVINKA! Šířka skleníku 3m, výška 2m, délka od 2m. Nový systém bočního otevírání "ANTI - STORM" je odolný vůči větru. Posuvná část o šířce 2 metru.  Speciální certifikovaný průsvitný polykarbonát pro skleníky o tloušťce 4 mm s UV filtrem. Nenáročná montáž.

skleník na zahradu Agroflex TILIPAN MINI
Close

TULIPAN MINI – pařeniště – malý skleník

8 750
Šířka pařeniště 1m, výška 1.3m, délka 2m. Robustní konstrukce na bázi ocelových jeklu. Posuvná část o šířce 1 metr. Speciální polykarbonát pro skleníky o tloušťce 4 mm s UV filtrem.
zahradní skleník
Close

UMBRELLA PLUS skleník – otevírací střecha a boky

Šířka skleníku 3m, výška 2,10m, délka od 4m. Zesílená konstrukce/dvojitá trubka oblouku, ze které jsou vyrobeny všechny oblouky skleníku. Posuvná střešní část o šířce 1 metr. Skleník zajišťuje úplné provětrávání, přirozené zalévání dešťovou vodou. Robustní konstrukce.  Speciální certifikovaný průsvitný polykarbonát pro skleníky o tloušťce 4 mm s UV filtrem. Skleník je průchozí z obou stran.
zahradní skleník Agroflex DELTA
Close

Agroflex DELTA – pařeniště – malý skleník

Od: 7 462

Šířka pařeniště 1,5 m, výška 1,3 m, délka od 2 m. Žárově pozinkovaná robustní konstrukce na bázi ocelových jeklu bez sváru. Pevné nerozebíratelné oblouky. Speciální polykarbonát pro skleníky o tloušťce 4 mm s UV filtrem.  Zjednodušená montáž.

zahradní skleník Agroflex ALTO
Close

Agroflex ALTO – pařeniště – malý skleník

Od: 7 189

Šířka pařeniště 1.3 m, výška 1.14 m, délka od 2m. Pozinkovaná robustní konstrukce na bázi ocelových jeklu bez sváru. Rozebíratelné oblouky a příčky. Speciální polykarbonát pro skleníky o tloušťce 4 mm s UV filtrem.  Zjednodušená montáž.

Zahradní skleník Agroflex UMBRELLA

24 92623 926
Šířka skleníku 3m, výška 2,10m, délka od 4m. Polykarbonátový skleník s otevírací střechou.  Speciální certifikovaný průsvitný polykarbonát pro skleníky o tloušťce 4 mm s UV filtrem. Skleník je průchozí z obou stran.