Velké profi skleníky z polykarbonátu se šířkou 4 – 6.00 m

Šířka skleníku z polykarbonátu od 4 metrů umožňuje vytvořit prostor pro pěstování velkého množství rostlin a zajišťuje také snadný přístup pro péči o ně. Tyto zahradní skleníky mohou mít různou délku v závislosti na potřebách.

Zobrazuji všech 10 výsledků

Kategorie
Close

Zahradní skleník Agroflex RIMESSA L50V

Od: 59 955
Šířka skleníku 5 m, výška 3,34m, délka od 4m. Pozinkovaná robustní konstrukce na bázi ocelových jeklu. víceúčelový zahradní skleník. Speciální polykarbonát pro skleníky  s UV filtrem. Vhodné i do horských poloh. Skleník průchozí na obě strany.  
Zastřešení bazénů Agroflex TULIPAN XL
Close

Zahradní skleník Agroflex TULIPAN XL

Od: 70 527

NOVINKA! Šířka skleníku 5.38m, výška 2,43 m, délka od 4m. Nový systém bočního otevírání "ANTI - STORM" je odolný vůči větru. Posuvná část o šířce 2 metru. Skleník zajišťuje úplné provětrávání, přirozené zalévání dešťovou vodou.  Speciální certifikovaný průsvitný polykarbonát pro skleníky o tloušťce 4 mm s UV filtrem. Skleník je průchozí z obou stran.

 
-11%
Polykarbonátový skleník Agroflex RIMESSA L40
Close

Zahradní skleník Agroflex RIMESSA L40

Od: 36 75632 867
NOVINKA! Šířka  skleníku 4m, výška 2,2m, délka od 4 m. Pozinkovaná robustní konstrukce na bázi ocelových jeklu.  Speciální polykarbonát pro skleníky  s UV filtrem. Vhodné i do horských poloh. Průchozí na obě strany.  
Zakrytí bazénu Agroflex TULIPAN L40
Close

Zahradní skleník Agroflex TULIPAN L40

Od: 62 458

NOVINKA! Šířka skleníku 4m, výška 2,24 m, délka od 4m. Nový systém bočního otevírání "ANTI - STORM" je odolný vůči větru. Posuvná část o šířce 1 metr. Skleník zajišťuje úplné provětrávání, přirozené zalévání dešťovou vodou. Robustní konstrukce.  Speciální certifikovaný průsvitný polykarbonát pro skleníky o tloušťce 4 mm s UV filtrem. Skleník je průchozí z obou stran.

 
Greenhouse polycarbonate Agroflex MASTER
Close

Zahradní skleník Agroflex MASTER

Od: 37 113

Šířka skleníku 5 m, výška 2,5 m, délka od 4 m. Pozinkovaná robustní konstrukce na bázi ocelových jeklu. Dvojité jekly 25 x 25 mm x 1,5 mm. Speciální polykarbonát pro skleníky s UV filtrem. Vhodné i do horských poloh. Skleník průchozí na obě strany.

Greenhouse polycarbonate Agroflex RIMESSA L40V
Close

Polykarbonátový skleník Agroflex RIMESSA L40V

Od: 40 193
Šířka skleníku 4m, výška 2,85m, délka od 4 m. Pozinkovaná robustní konstrukce na bázi ocelových jeklu.  Dvojité jekly .  Speciální polykarbonát pro skleníky  s UV filtrem. Vhodné i do horských poloh.  
Freenhouse polycarbonate Agroflex MASTER XL
Close

Polykarbonátový skleník Agroflex MASTER XL

Od: 41 715
Šířka skleníku 5,38 m, výška 2,4 m, délka od 4 m. Pozinkovaná robustní konstrukce na bázi ocelových jeklu. Dvojité jekly. Speciální polykarbonát pro skleníky s UV filtrem. Vhodné i do horských poloh. Zahradní skleník průchozí na obě strany  
greenhouse polycarbonate Afroflex MASTER PRO
Close

Zahradní skleník Agroflex MASTER PRO

Od: 51 287
Šířka skleníku 5 m, výška 2,9 m, délka od 4m. Pozinkovaná robustní konstrukce na bázi ocelových jeklu. víceúčelový zahradní skleník. Speciální polykarbonát pro skleníky  s UV filtrem. Vhodné i do horských poloh. Skleník průchozí na obě strany.  
Greenhouse polycarbonate Agroflex PROFI PLUS
Close

Polykarbonátový skleník Agroflex PROFI PLUS

Od: 34 464
Šířka skleníku 4,03m, výška 2,24m, délka od 4m. Pozinkovaná robustní konstrukce na bázi ocelových jeklu.  Dvojité jekly .  Speciální polykarbonát pro skleníky  s UV filtrem. Vhodné i do horských poloh. Nenáročná montáž.
zahradní skleník Agroflex PROFI
Close

Polykarbonátový skleník Agroflex PROFI

Šířka skleníku 4,03m, výška 2,7m, délka od 4m. Pozinkovaná robustní konstrukce na bázi ocelových jeklu. Dvojité jekly . Speciální polykarbonát pro skleníky s UV filtrem. Vhodné i do horských poloh. Nenáročná montáž.