Vyvýšené záhony – zahradni obrubníky

Nabízíme vyvýšené záhony, obrubníky na záhony které vám pomohou vytvořit ideální prostředí pro růst vašich rostlin. V naší nabídce naleznete vyvýšené záhony z plastu nebo kovu. Vyvýšené záhony, zahradní obrubníky můžete umístit do zahrady, na terasu či skleníků.

Při plánování záhonů do zahrady je důležité zohlednit několik faktorů. Prvním krokem je volba vhodného místa s dostatkem slunečního světla a dobrým odvodněním. Dále je nutné zvážit velikost záhonu a vhodnou orientaci jednotlivých rostlin.

Důležité je zajistit dostatečnou hloubku záhonu pro kořeny rostlin a také dostatečný prostor mezi jednotlivými záhony pro pohodlnou péči a procházení.

Vytvoření záhonů do zahrady není jen praktickým způsobem pěstování zeleniny, ale také přináší estetický prvek a přispívá k celkovému dojmu z vaší zahrady.

Vyvýšené záhony dodáváme v různých velikostech – stačí si vybrat. Montáž je jednoduchá

Zobrazuji všech 13 výsledků

-4%Akce
197 cm
65 cm
90 cm

LEGO Univerzální zapichovací obrubník na záhony

598 975 
Tento obrubník záhonů - záhonová ohrádka  vám snadno oddělí vaši zahradu, záhonek, dvorek nebo trávník. Ocelový zapichovací obrubník  slouží k vytvoření vyvýšeného záhonu. Jednoduchý a spolehlivý mechanismus pro připojení sekcí umožní sestavit a nainstalovat vyvýšený záhon v různých velikostech a tvarech za pár minut bez profesionálního nástroje. Jednotlivé moduly  se stejnou výškou nebo delkou lze spolu kombinovat do různých skladeb. Záhon je vyroben ze silného plechu, který je pozinkovaný. Výhody:
  • lehká manipulace a instalace (stačí zasunout do půdy)
  • umožní sestavit a nainstalovat vyvýšený záhon v různých velikostech a tvarech
  • stabilní konstrukce díky nohám (kulaté nožky ) zapuštěným do země
  • snadný systém spojování modulů (není potřeba využití žádného nářadí)
  • mimo sezónu lze složit a uskladnit
Balení  obsahuje 2 moduly  (par). Délka 1 modulu : 65 cm / 90 cm / 197 cm Výška plotu je 19 cm /  zápich do země 19 cm  Velmi stabilní konstrukce díky nohám - zapuštěným do země. Montáž je velmi jednoduchá. Záhon je vyroben ze silného plechu, který je pozinkovaný.  Okraje plotu jsou pečlivě ohnuté a bezpečné k sestavení. Uvedená cena je za jeden pár stejného rozměru  

Plastový obrubník vysoký LEGO PS V60

1 982 3 851 
NOVINKA! Výška záhonu je 60 cm /  zápich patky do země  20 cm / tloušťka obrubníku 20mm/ Materiál plast. Velmi stabilní konstrukce díky nohám - zapuštěným do země.  Montáž je velmi jednoduchá. Balení  obsahuje 2 desky  (par). Délka 1 desky : 100 cm nebo 200 cm (můžete zmenšovat delku desky) Uvedená cena je za 2 desky (pár) stejného rozměru včetně příslušenství  

Vyvýšený záhon plastový VENTO XL 0.7H

2 260 7 470 
Výška záhonů je 18 cm / Šířka: 70 cm / Zaklad délky: 3m  lze i delší – modulace po 1 m. Hnědá barva. Velmi stabilní konstrukce díky nohám -  zapuštěným do země. Záhon lze ukládat na sebe a tím jej vyvyšovat.

Vyvýšený záhon plastový VENTO XXL 1H

2 952 8 828 
Výška záhonů je 18 cm / Šířka: 110 cm / Zaklad délky: 3m  lze i delší – modulace po 1 m. Hnědá barva. Velmi stabilní konstrukce díky nohám -  zapuštěným do země. Montáž je velmi jednoduchá.

Vyvýšený záhon TAVOLA 1A PS – antracitová

3 963 19 997 
Výška záhonů je 60 cm / Šířka: 100 cm (můžete zmenšovat šířku desky) / Základ délky: 1m  lze i delší prodloužení po 1 m nebo 2m. Stabilní konstrukce, díky nohám -  zapuštěným do země.

Vyvýšený záhon TAVOLA 1T PS- tmavý dub

4 380 21 949 
Výška záhonů je 60 cm / Šířka: 100 cm (můžete zmenšovat šířku desky) / Základ délky: 1m  lze i delší prodloužení po 1 m nebo 2m. Stabilní konstrukce, díky nohám -  zapuštěným do země.

Vyvýšený záhon XL – pozinkovaný plech

2 335 3 173 
Výška plotu je 18 cm / Šířka: 65 cm / Zaklad délky od 200 cm, lze delší  modulace po 200 cm. Záhon je možné nastavovat další vrstvou dílů. Velmi stabilní konstrukce díky nohám - 18 cm zapuštěným do země. Montáž je velmi jednoduchá. Záhon - zahradní obrubník  je vyroben ze silného plechu, který je pozinkovaný. Poskytuje ochranu pěstované zelenině před okusováním domácími zvířaty. Při zavlažování, plení a jiných úkonech zemina nezmizí a nebudete ztrácet čas a vytvářet záhonky znovu a znovu. Okraje plotu jsou pečlivě ohnuté a bezpečné k sestavení.

Vyvýšený záhon XL plastové (bílý)

2 110 7 332 
Výška plotu je 18 cm / Šířka: 70 cm / Zaklad délky: 3m  lze i delší – modulace po 1 m. Bílá barva. Velmi stabilní konstrukce díky nohám -  zapuštěným do země. Montáž je velmi jednoduchá. Záhon je možné nastavovat další vrstvou dílů.

Vyvýšený záhon XXL – pozinkovaný plech

Výška plotu je 18 cm / Šířka: 90 cm / Zaklad délky od 2m, lze delší  modulace po 90 cm nebo 197cm. Velmi stabilní konstrukce díky nohám - 18 cm zapuštěným do země. Montáž je velmi jednoduchá. Záhon - zahradní obrubník  je vyroben ze silného plechu, který je pozinkovaný. Poskytuje ochranu pěstované zelenině před okusováním domácími zvířaty. Při zavlažování, plení a jiných úkonech zemina nezmizí a nebudete ztrácet čas a vytvářet záhonky znovu a znovu. Okraje plotu jsou pečlivě ohnuté a bezpečné k sestavení. Záhon je možné nastavovat další vrstvou dílů.

Vyvýšený záhon XXL plastové (bílý)

2 290 7 549 
Výška plotu je 18 cm / Šířka: 110 cm / Zaklad délky: 3m  lze i delší – modulace po 1 m. Bílá barva. Velmi stabilní konstrukce díky nohám -  zapuštěným do země. Montáž je velmi jednoduchá. Záhon je možné nastavovat další vrstvou dílů.

Zahradní obrubník LEGO PS V20

793 1 491 
NOVINKA! Výška záhonu je 20 cm /  zápich patky do země  20 cm / tloušťka obrubníku 20mm/ Materiál plast. Velmi stabilní konstrukce díky nohám - zapuštěným do země. Montáž je velmi jednoduchá. Balení  obsahuje 2 desky  (par). Délka 1 desky : 100 cm nebo 200 cm (můžete zmenšovat delku desky) Uvedená cena je za 2 desky (pár) stejného rozměru včetně příslušenství  

Vyvýšený záhon QUADRO

Výška max 0.40 m / Výška plotu : 0.17 m Šířka 1 patro : 1.30 m  /Šířka 2 patro : 1 m /Šířka 3 patro : 0.50 m Vyvýšený záhon Quadro umožňuje pěstování rostlin v několika patrech a vyniká vylepšením zavlažovacího systému. . Montáž je velmi jednoduchá. Záhon je vyroben ze silného plechu, který je pozinkovaný. Díky tomu vydrží dlouhodobě i nepříznivé klimatické podmínky. Poskytuje ochranu pěstované zelenině před okusováním domácími zvířaty. Při zavlažování, plení a jiných úkonech zemina nezmizí a nebudete ztrácet čas a vytvářet záhonky znovu a znovu. Okraje plotu jsou pečlivě ohnuté a bezpečné k sestavení.

Vyvýšený záhon PYRAMIDA

Výška max 0.44 m / Výška plotu : 0.17 m Šířka 1 patro : 2.07 m  /Šířka 2 patro : 1.53 m /Šířka 3 patro : 0.99 m Průměr 2.5 m (dolní díl ) Pyramida na jahody ušetří prostor a přinese pěstitelské úspěchy. Záhon je vyroben ze silného plechu, který je pozinkovaný. Díky tomu vydrží dlouhodobě i nepříznivé klimatické podmínky. Poskytuje ochranu pěstované zelenině před okusováním domácími zvířaty. Při zavlažování, plení a jiných úkonech zemina nezmizí a nebudete ztrácet čas a vytvářet záhonky znovu a znovu. Okraje plotu jsou pečlivě ohnuté a bezpečné k sestavení.