Kovové vyvýšené záhony

Kovové vyvýšené záhony jsou praktickým a spolehlivým řešením pro pěstování rostlin ve skleníku. Jejich trvanlivost, odolnost a jednoduchá manipulace je činí oblíbenou volbou pro zahradníky a farmáře. Díky nim můžete efektivně využívat prostor ve svém skleníku a dosáhnout maximální úrody.

Kovové záhony jsou také snadno montovatelné a demontovatelné, což usnadňuje manipulaci s nimi a umožňuje snadnou změnu jejich umístění podle potřeby.

Zobrazuji všech 5 výsledků

-4%Akce
197 cm
65 cm
90 cm

LEGO Univerzální zapichovací obrubník na záhony

598 975 
Tento obrubník záhonů - záhonová ohrádka  vám snadno oddělí vaši zahradu, záhonek, dvorek nebo trávník. Ocelový zapichovací obrubník  slouží k vytvoření vyvýšeného záhonu. Jednoduchý a spolehlivý mechanismus pro připojení sekcí umožní sestavit a nainstalovat vyvýšený záhon v různých velikostech a tvarech za pár minut bez profesionálního nástroje. Jednotlivé moduly  se stejnou výškou nebo delkou lze spolu kombinovat do různých skladeb. Záhon je vyroben ze silného plechu, který je pozinkovaný. Výhody:
  • lehká manipulace a instalace (stačí zasunout do půdy)
  • umožní sestavit a nainstalovat vyvýšený záhon v různých velikostech a tvarech
  • stabilní konstrukce díky nohám (kulaté nožky ) zapuštěným do země
  • snadný systém spojování modulů (není potřeba využití žádného nářadí)
  • mimo sezónu lze složit a uskladnit
Balení  obsahuje 2 moduly  (par). Délka 1 modulu : 65 cm / 90 cm / 197 cm Výška plotu je 19 cm /  zápich do země 19 cm  Velmi stabilní konstrukce díky nohám - zapuštěným do země. Montáž je velmi jednoduchá. Záhon je vyroben ze silného plechu, který je pozinkovaný.  Okraje plotu jsou pečlivě ohnuté a bezpečné k sestavení. Uvedená cena je za jeden pár stejného rozměru  

Vyvýšený záhon XL – pozinkovaný plech

2 335 3 173 
Výška plotu je 18 cm / Šířka: 65 cm / Zaklad délky od 200 cm, lze delší  modulace po 200 cm. Záhon je možné nastavovat další vrstvou dílů. Velmi stabilní konstrukce díky nohám - 18 cm zapuštěným do země. Montáž je velmi jednoduchá. Záhon - zahradní obrubník  je vyroben ze silného plechu, který je pozinkovaný. Poskytuje ochranu pěstované zelenině před okusováním domácími zvířaty. Při zavlažování, plení a jiných úkonech zemina nezmizí a nebudete ztrácet čas a vytvářet záhonky znovu a znovu. Okraje plotu jsou pečlivě ohnuté a bezpečné k sestavení.

Vyvýšený záhon XXL – pozinkovaný plech

Výška plotu je 18 cm / Šířka: 90 cm / Zaklad délky od 2m, lze delší  modulace po 90 cm nebo 197cm. Velmi stabilní konstrukce díky nohám - 18 cm zapuštěným do země. Montáž je velmi jednoduchá. Záhon - zahradní obrubník  je vyroben ze silného plechu, který je pozinkovaný. Poskytuje ochranu pěstované zelenině před okusováním domácími zvířaty. Při zavlažování, plení a jiných úkonech zemina nezmizí a nebudete ztrácet čas a vytvářet záhonky znovu a znovu. Okraje plotu jsou pečlivě ohnuté a bezpečné k sestavení. Záhon je možné nastavovat další vrstvou dílů.

Vyvýšený záhon QUADRO

Výška max 0.40 m / Výška plotu : 0.17 m Šířka 1 patro : 1.30 m  /Šířka 2 patro : 1 m /Šířka 3 patro : 0.50 m Vyvýšený záhon Quadro umožňuje pěstování rostlin v několika patrech a vyniká vylepšením zavlažovacího systému. . Montáž je velmi jednoduchá. Záhon je vyroben ze silného plechu, který je pozinkovaný. Díky tomu vydrží dlouhodobě i nepříznivé klimatické podmínky. Poskytuje ochranu pěstované zelenině před okusováním domácími zvířaty. Při zavlažování, plení a jiných úkonech zemina nezmizí a nebudete ztrácet čas a vytvářet záhonky znovu a znovu. Okraje plotu jsou pečlivě ohnuté a bezpečné k sestavení.

Vyvýšený záhon PYRAMIDA

Výška max 0.44 m / Výška plotu : 0.17 m Šířka 1 patro : 2.07 m  /Šířka 2 patro : 1.53 m /Šířka 3 patro : 0.99 m Průměr 2.5 m (dolní díl ) Pyramida na jahody ušetří prostor a přinese pěstitelské úspěchy. Záhon je vyroben ze silného plechu, který je pozinkovaný. Díky tomu vydrží dlouhodobě i nepříznivé klimatické podmínky. Poskytuje ochranu pěstované zelenině před okusováním domácími zvířaty. Při zavlažování, plení a jiných úkonech zemina nezmizí a nebudete ztrácet čas a vytvářet záhonky znovu a znovu. Okraje plotu jsou pečlivě ohnuté a bezpečné k sestavení.