Vyvýšený záhon – zahradní obrubník.

Záhony pro skleníky jsou důležitým prvkem, který umožňuje ušetřit místo a zlepšit výnosnost rostlin. Správné umístění záhonů umožní nejefektivnější využití plochy skleníku, snížení nákladů na hnojiva a zajištění vysoké úrovně výnosnosti.

Zobrazuji všech 9 výsledků

Kategorie
Close

Vyvýšený záhon XXL plastové (hnědý)

Od: 2 952
Výška plotu je 18 cm / Šířka: 110 cm / Zaklad délky: 3m  lze i delší – modulace po 1 m. Hnědá barva. Velmi stabilní konstrukce díky nohám -  zapuštěným do země. Montáž je velmi jednoduchá. Záhon je vyroben ze silného plastu 20mm, nebojí se nadměrné vlhkosti, časem se nedeformují.  Díky tomu vydrží dlouhodobě i nepříznivé klimatické podmínky. Poskytuje ochranu pěstované zelenině před okusováním domácími zvířaty. Při zavlažování, plení a jiných úkonech zemina nezmizí a nebudete ztrácet čas a vytvářet záhonky znovu a znovu.  Záhon je možné nastavovat další vrstvou dílů.
-4%
Close

Vyvýšený záhon XXL plastové (bílý)

Od: 2 290
Výška plotu je 18 cm / Šířka: 110 cm / Zaklad délky: 3m  lze i delší – modulace po 1 m. Bílá barva. Velmi stabilní konstrukce díky nohám -  zapuštěným do země. Montáž je velmi jednoduchá. Záhon je vyroben ze silného plastu 20mm, nebojí se nadměrné vlhkosti, časem se nedeformují.  Díky tomu vydrží dlouhodobě i nepříznivé klimatické podmínky. Poskytuje ochranu pěstované zelenině před okusováním domácími zvířaty. Při zavlažování, plení a jiných úkonech zemina nezmizí a nebudete ztrácet čas a vytvářet záhonky znovu a znovu.  Záhon je možné nastavovat další vrstvou dílů.
-4%
Close

Vyvýšený záhon XL plastové (bílý)

Od: 2 110
Výška plotu je 18 cm / Šířka: 70 cm / Zaklad délky: 3m  lze i delší – modulace po 1 m. Bílá barva. Velmi stabilní konstrukce díky nohám -  zapuštěným do země. Montáž je velmi jednoduchá. Záhon je vyroben ze silného plastu 20mm, nebojí se nadměrné vlhkosti, časem se nedeformují.  Díky tomu vydrží dlouhodobě i nepříznivé klimatické podmínky. Poskytuje ochranu pěstované zelenině před okusováním domácími zvířaty. Při zavlažování, plení a jiných úkonech zemina nezmizí a nebudete ztrácet čas a vytvářet záhonky znovu a znovu.  Záhon je možné nastavovat další vrstvou dílů.
Close

Vyvýšený záhon XL plastové (hnědý)

Od: 2 260
Výška plotu je 18 cm / Šířka: 70 cm / Zaklad délky: 3m  lze i delší – modulace po 1 m. Hnědá barva. Velmi stabilní konstrukce díky nohám -  zapuštěným do země. Montáž je velmi jednoduchá. Záhon je vyroben ze silného plastu 20mm, nebojí se nadměrné vlhkosti, časem se nedeformují.  Díky tomu vydrží dlouhodobě i nepříznivé klimatické podmínky. Poskytuje ochranu pěstované zelenině před okusováním domácími zvířaty. Při zavlažování, plení a jiných úkonech zemina nezmizí a nebudete ztrácet čas a vytvářet záhonky znovu a znovu.  Záhon je možné nastavovat další vrstvou dílů.
-4%
Close

LEGO Univerzální zapichovací obrubník na záhony

Od: 620598
Tento obrubník záhonů - záhonová ohrádka  vám snadno oddělí vaši zahradu, záhonek, dvorek nebo trávník. Ocelový zapichovací obrubník  slouží k vytvoření vyvýšeného záhonu. Jednoduchý a spolehlivý mechanismus pro připojení sekcí umožní sestavit a nainstalovat vyvýšený záhon v různých velikostech a tvarech za pár minut bez profesionálního nástroje. Jednotlivé moduly  se stejnou výškou nebo delkou lze spolu kombinovat do různých skladeb. Záhon je vyroben ze silného plechu, který je pozinkovaný. Výhody:
  • lehká manipulace a instalace (stačí zasunout do půdy)
  • umožní sestavit a nainstalovat vyvýšený záhon v různých velikostech a tvarech
  • stabilní konstrukce díky nohám (kulaté nožky ) zapuštěným do země
  • snadný systém spojování modulů (není potřeba využití žádného nářadí)
  • mimo sezónu lze složit a uskladnit
Balení  obsahuje 2 moduly  (par). Délka 1 modulu : 65 cm / 90 cm / 197 cm Výška plotu je 19 cm /  zápich do země 19 cm  Velmi stabilní konstrukce díky nohám - zapuštěným do země. Montáž je velmi jednoduchá. Záhon je vyroben ze silného plechu, který je pozinkovaný.  Okraje plotu jsou pečlivě ohnuté a bezpečné k sestavení. Uvedená cena je za jeden pár stejného rozměru  
-13%
Close

Vyvýšený záhon XXL – pozinkovaný plech

Od: 1 4391 398
Výška plotu je 18 cm / Šířka: 90 cm / Zaklad délky od 2m, lze delší  modulace po 90 cm nebo 197cm. Velmi stabilní konstrukce díky nohám - 18 cm zapuštěným do země. Montáž je velmi jednoduchá. Záhon - zahradní obrubník  je vyroben ze silného plechu, který je pozinkovaný. Poskytuje ochranu pěstované zelenině před okusováním domácími zvířaty. Při zavlažování, plení a jiných úkonech zemina nezmizí a nebudete ztrácet čas a vytvářet záhonky znovu a znovu. Okraje plotu jsou pečlivě ohnuté a bezpečné k sestavení. Záhon je možné nastavovat další vrstvou dílů.
-14%
Close

Vyvýšený záhon QUADRO

-7 skladem
2 990
Výška max 0.40 m / Výška plotu : 0.17 m Šířka 1 patro : 1.30 m  /Šířka 2 patro : 1 m /Šířka 3 patro : 0.50 m Vyvýšený záhon Quadro umožňuje pěstování rostlin v několika patrech a vyniká vylepšením zavlažovacího systému. . Montáž je velmi jednoduchá. Záhon je vyroben ze silného plechu, který je pozinkovaný. Díky tomu vydrží dlouhodobě i nepříznivé klimatické podmínky. Poskytuje ochranu pěstované zelenině před okusováním domácími zvířaty. Při zavlažování, plení a jiných úkonech zemina nezmizí a nebudete ztrácet čas a vytvářet záhonky znovu a znovu. Okraje plotu jsou pečlivě ohnuté a bezpečné k sestavení.

Vyvýšený záhon PYRAMIDA

3 940
Výška max 0.44 m / Výška plotu : 0.17 m Šířka 1 patro : 2.07 m  /Šířka 2 patro : 1.53 m /Šířka 3 patro : 0.99 m Průměr 2.5 m (dolní díl ) Pyramida na jahody ušetří prostor a přinese pěstitelské úspěchy. Záhon je vyroben ze silného plechu, který je pozinkovaný. Díky tomu vydrží dlouhodobě i nepříznivé klimatické podmínky. Poskytuje ochranu pěstované zelenině před okusováním domácími zvířaty. Při zavlažování, plení a jiných úkonech zemina nezmizí a nebudete ztrácet čas a vytvářet záhonky znovu a znovu. Okraje plotu jsou pečlivě ohnuté a bezpečné k sestavení.
-9%
Close

Vyvýšený záhon XL – pozinkovaný plech

Od: 1 4201 375
Výška plotu je 18 cm / Šířka: 65 cm / Zaklad délky od 2m, lze delší  modulace po 90 cm nebo 197cm. Velmi stabilní konstrukce díky nohám - 18 cm zapuštěným do země. Montáž je velmi jednoduchá. Záhon - zahradní obrubník  je vyroben ze silného plechu, který je pozinkovaný. Poskytuje ochranu pěstované zelenině před okusováním domácími zvířaty. Při zavlažování, plení a jiných úkonech zemina nezmizí a nebudete ztrácet čas a vytvářet záhonky znovu a znovu. Okraje plotu jsou pečlivě ohnuté a bezpečné k sestavení. Záhon je možné nastavovat další vrstvou dílů.