Barevné polykarbonátové skleníky

Prémiové zahradní skleníky z polykarbonátu potaženy polymerním povlakem již v základu. Skleníky této řady jsou velmi pevné a spolehlivé. Konstrukce je opatřena nástřikem v černé nebo zelené barvě.

Zobrazeny 2 výsledky

Show sidebar
-6%
Close

PREMIUM LUX – kompletní balíček

Hodnocení 5.00 z 5
Od: 22 89321 692
NOVINKA! Kompletní sada příslušenství. Sada obsahuje skleník z polykarbonátu, univerzální plechovou základnu, automatický otvírač okna, montážní prvky pro ochranu polikarbonátu, Šířka skleníku 3m, výška 2,1m, délka od 4m. S dvojitou konstrukcí jeklů o síle 20 x 20 x 1mm.  Robustní jeklová  konstrukce s práškovým nástřikem. Vysoká odolnost proti povětrnostním podmínkám. Speciální  polykarbonát pro skleníky  s UV filtrem. Skleník průchozí na obě strany. Montáž je jednodušší oblouky -  skládají ze dvou částí.  
Close

TITAN LUX – skleník z polykarbonátu 4 – 6 – 8 mm

Hodnocení 5.00 z 5
Od: 19 164
NOVINKA! Šířka skleníku 3m, výška 2,1m, délka od 4m. S dvojitou konstrukcí jeklů o síle 20 x 20 x 1.2mm.  Robustní jeklová pozinkovaná konstrukce s práškovým nástřikem. Vysoká odolnost proti povětrnostním podmínkám. Speciální  polykarbonát pro skleníky  s UV filtrem. Skleník průchozí na obě strany. Montáž je jednodušší oblouky -  skládají ze dvou částí.