Zahradní pařeniště – mini skleníky z polykarbonátu

Zobrazeno 6 výsledků

Show sidebar
Close

ALTO – pařeniště – malý skleník

Hodnocení 5.00 z 5
Od: 5 971
Šířka pařeniště 1.3 m, výška 1.14 m, délka od 2m. Žárové pozinkovaná robustní konstrukce na bázi ocelových jeklu bez sváru. Rozebíratelné oblouky a příčky. Speciální polykarbonát pro skleníky o tloušťce 4 mm s UV filtrem.  Zjednodušená montáž.
Close

DELTA – pařeniště – malý skleník

Hodnocení 5.00 z 5
Od: 6 213
Šířka pařeniště 1.5 m, výška 1.3 m, délka od 2m. Žárové pozinkovaná robustní konstrukce na bázi ocelových jeklu bez sváru. Pevné - nerozebíratelné oblouky. Speciální polykarbonát pro skleníky o tloušťce 4 mm s UV filtrem.  Zjednodušená montáž.
-12%
Close

GNOM – zahradní skleník z polykarbonátu 4mm

Od: 9 7828 571
Šířka  1.67 m, výška 1.66 m, délka od 4 m. Všechny oblouky jsou pevné. Žárové pozinkovaná robustní konstrukce na bázi ocelových jeklu Vzdálenost mezi oblouky je 1 metr. Speciální polykarbonát pro skleníky o tloušťce 4 mm s UV filtrem. Průchozí na obě strany. Zjednodušená montáž.
Close

Plechová základna na pařeniště se šířkou 1m

Od: 1 165
Základna snižují činnost korozi, pro zahradní pařeniště všech typů se šířkou 1  m. Jedná se o unikátní systém  nahrazující podezdívku  pro případ, že nelze vybudovat pevný betonový základ či základ z cihel nebo dlaždic.  Tato základna zvýší pařeniště cca o 20 cm. Zvyšovací základna je vyrobená z pozinkované profilů. Kotevní patky součást balení. Základní rozměry (d - š) 1 x 2m (lze i delší – modulace v délce po 2m)
Close

TULIPAN MINI pařeniště z polykarbonátu

Od: 6 939
Šířka pařeniště 1m, výška 1.3m, délka od 2m. Robustní konstrukce na bázi ocelových jeklu. Posuvná část o šířce 1 metr. Speciální polykarbonát pro skleníky o tloušťce 4 mm s UV filtrem. Pozor na nekvalitní napodobeniny skleníků podobného typu zakoupených u jiných prodejců. Jsme  přímý výhradní dovozce a prodejce značky BOTANIK!

UMBRELLA MINI pařeniště z polykarbonátu

Od: 6 2316 177
Šířka pařeniště 1m, výška 1.18m, délka od 2m. Robustní konstrukce na bázi ocelových jeklu. Posuvná část o šířce 1 metr. Speciální polykarbonát pro skleníky o tloušťce 3 mm s UV filtrem.