Multifunkční žebřiny, ribstole, prolézačky pro dětí i dospělé

Pořiďte si kvalitní kovové gymnasricke žebřiny a ribstole do bytu za skvělé ceny.  Domácí žebřiny jsou velmi žádanou pomůckou na domácí cvičení. Navíc vám zaberou opravdu málo prostoru. Domácí sportovní sestava vytváří prostředí, které neustále povzbuzuje děti k pohybu, posilování a ve výsledku k lepšímu zdraví a fyzické zdatnosti. Veškerý sortiment je pečlivě vyráběn z těch nejkvalitnějších materiálů, zahrnujících ekologické laky a barvy zaručuje dolnost a pěkný vzhled. Součástí je kotevní materiál.

Dětské žebřiny – prolézačky Příslušenství k žebřinám

Zobrazeno 1–12 z 20 výsledků

Show sidebar
Close

PIONER C42C – dětské žebřiny – prolézačka

17 895
Kotvení do zdi. Žebřiny s kovovým rámem a  příčky s plastovým potahem pestré barvy.  Součástí vybavené je hrazda, žebřík, vysutá hrazda, gymnastické kruhy, lano, žíněnka pod žebřiny. Univerzální nástroj na posílení a protažení celého těla. Žebřiny PIONER C42C jsou vynikajícím nástrojem, který podporuje motorický vývoj každého dítěte.
Close

PIONER C5C – dětské žebřiny – prolézačka

14 375
Kotvení do zdi. Žebřiny s kovovým rámem a  příčky s plastovým potahem pestré barvy.  Součástí vybavené je hrazda, žebřík, vysutá hrazda, gymnastické kruhy i lano. Univerzální nástroj na posílení a protažení celého těla. Žebřiny PIONER C5C jsou vynikajícím nástrojem, který podporuje motorický vývoj každého dítěte. Díky užšímu rozměru nebudou zabírat mnoho místa ani v menších místnostech.
Close

PIONER C6C – dětské žebřiny – prolézačka

19 456
Kotvení do zdi. Žebřiny s kovovým rámem a  příčky s plastovým potahem pestré barvy.  Součástí vybavené je hrazda, žebřík, vysutá hrazda, gymnastické kruhy i lano, žíněnka pod žebřiny. Univerzální nástroj na posílení a protažení celého těla. Žebřiny PIONER C6C jsou vynikajícím nástrojem, který podporuje motorický vývoj každého dítěte. Díky užšímu rozměru nebudou zabírat mnoho místa ani v menších místnostech.
-11%
Close

PIONER C7C – dětské žebřiny – prolézačka

26 48623 621
Kotvení do zdi. Žebřiny s kovovým rámem a  příčky s plastovým potahem pestré barvy.  Součástí vybavené je hrazda, žebřík, vysutá hrazda, gymnastické kruhy, lano, skluzavka, žíněnka pod žebřiny,  basketbalový koš. Univerzální nástroj na posílení a protažení celého těla. Žebřiny PIONER C7C jsou vynikajícím nástrojem, který podporuje motorický vývoj každého dítěte.
Close

PIONER 108 – dětské žebřiny – prolézačka

10 890
Kotvení do zdi. Žebřiny s kovovým rámem a  příčky s plastovým potahem pestré barvy.  Součástí vybavené je hrazda, žebřík, vysutá hrazda, gymnastické kruhy, lano. Univerzální nástroj na posílení a protažení celého těla. Žebřiny PIONER 9 jsou vynikajícím nástrojem, který podporuje motorický vývoj každého dítěte.
-13%
Close

PIONER 9 – dětské žebřiny – prolézačka

19 78617 207
Rohové žebřiny. sportovní sestava s kovovým rámem a  příčky s plastovým potahem pestré barvy.  Součástí vybavené je hrazda, žebřík, vysutá hrazda, gymnastické kruhy, lano,  žíněnka pod žebřiny. Univerzální nástroj na posílení a protažení celého těla. Žebřiny PIONER 9 jsou vynikajícím nástrojem, který podporuje motorický vývoj každého dítěte.

PIONER A – dětské žebřiny – prolézačka

12 4539 608
Rozpěrný systém. Žebřiny s kovovým rámem a  příčky s plastovým potahem pestré barvy.  Součástí vybavené je hrazda, žebřík, provazový žebřík, vysutá hrazda, gymnastické kruhy i lano. Univerzální nástroj na posílení a protažení celého těla. Žebřiny PIONER A jsou vynikajícím nástrojem, který podporuje motorický vývoj každého dítěte. Díky užšímu rozměru nebudou zabírat mnoho místa ani v menších místnostech.
-32%
Close

PIONER C104 – dětské žebřiny – prolézačka

14 95310 237
Kotvení do zdi. Žebřiny s kovovým rámem a  příčky s plastovým potahem pestré barvy.  Součástí vybavené je hrazda, žebřík, vysutá hrazda, gymnastické kruhy i lano. Univerzální nástroj na posílení a protažení celého těla. Žebřiny PIONER C104 jsou vynikajícím nástrojem, který podporuje motorický vývoj každého dítěte. Díky užšímu rozměru nebudou zabírat mnoho místa ani v menších místnostech.
-26%
Close

PIONER C114 – dětské žebřiny – prolézačka

14 95311 028
Kotvení do zdi. Žebřiny s kovovým rámem a  příčky s plastovým potahem pestré barvy.  Součástí vybavené je hrazda, žebřík, vysutá hrazda, gymnastické kruhy i lano. Univerzální nástroj na posílení a protažení celého těla. Žebřiny PIONER C114 jsou vynikajícím nástrojem, který podporuje motorický vývoj každého dítěte. Díky užšímu rozměru nebudou zabírat mnoho místa ani v menších místnostech.
-10%
Close

PIONER C1P – dětské žebřiny – prolézačka

11 24510 152
Kotvení do zdi. Žebřiny s kovovým rámem a  příčky s plastovým potahem pestré barvy.  Součástí vybavené je hrazda, žebřík, vysutá hrazda, gymnastické kruhy i lano. Univerzální nástroj na posílení a protažení celého těla. Žebřiny PIONER C1P jsou vynikajícím nástrojem, který podporuje motorický vývoj každého dítěte. Díky užšímu rozměru nebudou zabírat mnoho místa ani v menších místnostech.
Close

PIONER C20 – dětské žebřiny – prolézačka

10 575
Kotvení do zdi. Žebřiny s kovovým rámem a  příčky s plastovým potahem pestré barvy.  Součástí vybavené je hrazda, žebřík, vysutá hrazda, gymnastické kruhy i lano. Univerzální nástroj na posílení a protažení celého těla. Žebřiny PIONER C20 jsou vynikajícím nástrojem, který podporuje motorický vývoj každého dítěte. Díky užšímu rozměru nebudou zabírat mnoho místa ani v menších místnostech.
-23%
Close

PIONER C2P – dětské žebřiny – prolézačka

11 9539 211
Kotvení do zdi. Žebřiny s kovovým rámem a  příčky s plastovým potahem pestré barvy.  Součástí vybavené je hrazda, žebřík, vysutá hrazda, gymnastické kruhy i lano. Univerzální nástroj na posílení a protažení celého těla. Žebřiny PIONER C2P jsou vynikajícím nástrojem, který podporuje motorický vývoj každého dítěte. Díky užšímu rozměru nebudou zabírat mnoho místa ani v menších místnostech.