Dětské žebřiny – prolézačky

Zobrazeno 5 výsledků

Show sidebar
-23%
Close

PIONER A – dětské žebřiny – prolézačka

12 453 9 608
Rozpěrný systém. Žebřiny s kovovým rámem a  příčky s plastovým potahem pestré barvy.  Součástí vybavené je hrazda, žebřík, provazový žebřík, vysutá hrazda, gymnastické kruhy i lano. Univerzální nástroj na posílení a protažení celého těla. Žebřiny PIONER A jsou vynikajícím nástrojem, který podporuje motorický vývoj každého dítěte. Díky užšímu rozměru nebudou zabírat mnoho místa ani v menších místnostech.
-32%
Close

PIONER C104 – dětské žebřiny – prolézačka

14 953 10 237
Kotvení do zdi. Žebřiny s kovovým rámem a  příčky s plastovým potahem pestré barvy.  Součástí vybavené je hrazda, žebřík, vysutá hrazda, gymnastické kruhy i lano. Univerzální nástroj na posílení a protažení celého těla. Žebřiny PIONER C104 jsou vynikajícím nástrojem, který podporuje motorický vývoj každého dítěte. Díky užšímu rozměru nebudou zabírat mnoho místa ani v menších místnostech.
-26%
Close

PIONER C114 – dětské žebřiny – prolézačka

14 953 11 027
Kotvení do zdi. Žebřiny s kovovým rámem a  příčky s plastovým potahem pestré barvy.  Součástí vybavené je hrazda, žebřík, vysutá hrazda, gymnastické kruhy i lano. Univerzální nástroj na posílení a protažení celého těla. Žebřiny PIONER C114 jsou vynikajícím nástrojem, který podporuje motorický vývoj každého dítěte. Díky užšímu rozměru nebudou zabírat mnoho místa ani v menších místnostech.
-23%
Close

PIONER C2P – dětské žebřiny – prolézačka

11 953 9 211
Kotvení do zdi. Žebřiny s kovovým rámem a  příčky s plastovým potahem pestré barvy.  Součástí vybavené je hrazda, žebřík, vysutá hrazda, gymnastické kruhy i lano. Univerzální nástroj na posílení a protažení celého těla. Žebřiny PIONER C2P jsou vynikajícím nástrojem, který podporuje motorický vývoj každého dítěte. Díky užšímu rozměru nebudou zabírat mnoho místa ani v menších místnostech.
-29%
Close

PIONER C4C – dětské žebřiny – prolézačka

15 953 11 321
Kotvení do zdi. Žebřiny s kovovým rámem a  příčky s plastovým potahem pestré barvy.  Součástí vybavené je hrazda, žebřík, vysutá hrazda, gymnastické kruhy i lano. Univerzální nástroj na posílení a protažení celého těla. Žebřiny PIONER C4C jsou vynikajícím nástrojem, který podporuje motorický vývoj každého dítěte. Díky užšímu rozměru nebudou zabírat mnoho místa ani v menších místnostech.