Nejnovější články

Zahradní skleníky Agro Flex

Zahradní skleníky Agro Flex

Zahradní skleníky z polykarbonátu od společnosti Agro Flex vás ohromí svou kvalitou i praktičností. Hodí se pro zahrádkáře i profesionály. Vybrat si můžete konstrukce obloukového typu, se sedlovou i sklopnou střechou, v šířce od 1 m až do 4 m. V nabídce jsou i pařeniště.

Rámy skleníků jsou vyrobeny z pozinkovaných ocelových profilů v tloušťce od 1 mm do 2 mm, což je více než mají skleníky jiných výrobců. Součástí je speciální certifikovaný dutinkový polykarbonát s UV filtrem, který časem nežloutne ani nekřehne. Má výbornou odolnost proti prudkému dešti i krupobití. V nabídce je i bohaté příslušenství ke skleníkům, jako poličky a vyvýšené záhony.

Zahradní skleníky TITAN a TITAN LUX

Obloukový skleník Agroflex TITAN a skleník Agroflex Titan LUX můžete doplnit střešním větracím oknem, které slouží pro regulace vnitřní teploty ve skleníku. Rám okna je vyroben stejně jako celý skleník z profilované pozinkované oceli a okno je plně kompatibilní s automatickým otvíračem Aero-100,  Thermovent, Univent, Megavent, které si lze doobjednat. Balení obsahuje i montážní komponenty.

Proč si pořídit skleník

Ve skleníku můžete pěstovat rajčata, papriky, ředkvičky, kedlubny i okurky. Pod vyšší druhy zeleniny lze vysadit třeba baby karotku či cibulku a ušetříte místo. Hodí se pro pěstování citrusů, banánů, vinné révy, kaktusů a květin. Můžete mít k dispozici čerstvé bylinky, kterými ochutíte každý pokrm, zaženete jarní únavu a nemoci. Budete sklízet dříve a delší dobu, než při pěstování na zahradě. Plody budou větší a šťavnatější. Pokud zvolíte vytápění, můžete si vychutnat čerstvé plody po celý rok a navíc v bio kvalitě. Skleník ochrání rostliny před výkyvy počasí, domácími mazlíčky, škůdci i lesní zvěří.

Další výhody zahradních skleníků

Ve skleníku můžete odpočívat a zcela vypnout. Rostliny skvěle nabíjejí energií. Zaženete starosti i deprese. Navíc při práci udržíte své tělo v kondici. Pokud vás pěstování omrzí, uděláte si ze skleníku skvělou dílnu. Uspoříte za energie, i když zvolíte vytápěné skleníky. Stačí skleníky vybavit těsněním. Můžete využít i dotace na tepelná čerpadla a příslušenství ke skleníkům. Při zalévání skleníku spotřebujete méně vody, než při zavlažování venku. E-shop Agro Flex nabízí velký výběr skleníků za dostupné ceny. Stačí si jen vybrat design. Bude to obloukový zahradní skleník, s rovnými boky nebo plotového typu? Záleží jen na vás! Navštívit můžete i vzorkovou prodejnu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *