Vše o nákupu

Zaruka a reklamace.

Záruka

Na naše výrobky dáváme pětiletou záruku ode dne nákupu. Reklamovat lze na základě vystavené faktury či účtenky. Záruka se nevztahuje v případě pozinkovaných komponentů, které jsou na místě sváru ošetřeny zinkovým sprejem (antikorozní ochrana – obsah čistého zinku se pohybuje okolo 90 %).
Drobné oděrky, které nemají vliv na funkčnost, nemohou být důvodem pro reklamaci.

V případě poničeni konstrucí skleníku, polykarbonatových desek silnými větry, tornado, vichřici, velké kroupy apod. vlivy počasí záruka se nevztahuje.
V tomto případě se obracejte na svou pojíšťovnu. Děkujeme za pochopení.

Postup při reklamaci a její vyřízení

Reklamaci dodaného materiálu nebo produktu je nezbytné podat maximálně do 3 dnů od doručení. Reklamované zboží můžete předat osobně, nebo nám je zaslat na níže uvedenou adresu a my Vám je obratem vyměníme za nové. Chcete-li reklamovat obtížně přepravitelné zboží, kontaktujte nás prosím na tel. +420 775 535 510, kde s Vámi domluvíme způsob přepravy. Ke zboží přiložte daňový doklad (fakturu), který jste obdrželi při koupi, nebo alespoň číslo objednávky.

Vrácení zboží ve 14 denní lhútě

Právo na vrácení můžete využít, pokud jste u nás na e-shopu (elektronicky) nakoupili jako fyzická osoba (nikoliv IČ). Právo na vrácení vzniká i při nákupu on-line s osobním odběrem u nás na prodejně. Poštovné za vrácení  zboží v tomto případě hradí zákazník, nikoliv prodejce, a to i v případě, že zákazník získal od prodejce doručení zboží na svou adresu zdarma. S ohledem na různorodost zboží mohou být tyto náklady různě a řeší se individuálně. Tyto náklady pak mohou být započteny s částkou za vrácené zboží. Druhou možností je osobní vrácení, které je zdarma.

Adresa skladu:
Maškova 2351/1,
182 00 Praha 8

Tel: + 420 773 038 555
Email: info@agroflex.cz