Vše o nákupu

Montáž skleníku

skleník na zahradu

Montáž  svépomocí.

Stavba není technicky náročná a zvládne ji téměř každý. Je zapotřebí pouze minimální sada nástrojů – klíč, šroubovák, nůž. Ilustrovaná instrukce Vám ještě víc zjednoduší proces výstavby. Skleník může být instalován na pásovém základu, dřevěném základu nebo přímo do země pomocí příchytek, které jsou zakoupeny samostatně. Před samotnou stavbou skleníku doporučujeme provést terénní úpravy.

Předmontáž čel naší firmou.

Po objednání této služby skleník doručime se sestavenými čely tedz vyřížeme polykarbonát a přišroubujeme jej zkompletovaná čela. Obdržíte od přepravce obě čelní strany vyplněny polykarbonátem, Ventilační páska, ukončovací lišty, těsnění – volitelné příslušenství a není součástí nabídky.

Cena kompletní předmontáže od 3500 Kč.

Montáž skleníku naší firmou.

Pro objednání postačí přidat do objednávky poznámku, že máte zájem o  montáž nebo nám zavolat. Cena montáže nezahrnuje  terénní úpravy. Zakopání skleníku znamená vyhloubit do země základový výkop hluboký 25 cm na šířku 15cm, do kterého je skleník zasazen pomocí příchytek (pokud není určen základ). Skleník lze individuálně postavit i na betonové tvárnice či jiný základ. Pro stavbu skleníku je nutné připravit rovnou plochu, která je přístupná ze všech stran.

Doprava počíta se zvlášť cena 13kc – 1km jednosměrně k vám z adresy Maškova 1798/2, Praha 8.

Přesnou cenu na montáž budeme moc vám vypočítat dle vaší objednávky, více informací  ohledně ceny na montáž skleníku dostanete na tel.: 773 038 555.

Ceny za montáž jsou uvedené bez DPH.
Platba je možná hotově na místě po ukončení montáží skleníku, nebo předem převodem na fakturu.

Ceník montážních prací – pro orientaci :

Skleníky – šířka od 2 do 3 m.

Rimessa L20, L25, Greta, Optima, Titan délka 4m  polykarbonát 4mm. Základní verze. Cena od 6000kc

Titan LT, Titan Lux, Optima LT, Optima Lux, Premium, Premium Lux ,Rimessa L30, L30V, délka 4m  polykarbonát 4mm. Základní verze. od 7000kc

Tulipan, Umbrella délka 4m od 9000kc.

Profi / velké –  skleníky – šířka do 4 do 6m.

Profi Skleniki šířka od 4m do 6m
Cena montáží  50% od celkové ceny objednávky (příklad skleník Profi 4x4m Polykarbonát 4mm cena 30000kc, cena montáží 15000kc)

Příslušenství: střešní okna, automaticky otevirače , zahony, drátěné třelaže, kotvení skleníku, těsnění se počítá zvlášť individuálně k ceně montáží.

Cena na větší délku než 4m a silnější polykarbonát jako 6mm, 8mm, 10mm, se počítá u každého skleníku individuálně (záleží na náročnosti montáží kostry a množství řezání polykarbonátu)

SKLENÍKY A PAŘENIŠTĚ

podkategorie