Vše o nákupu

O nás

Váš spolehlivý dodavatel

Vítáme Vás v naší internetové prodejně. Aktuálně nabízíme  široký sortiment kovových výrobků : zahradní skleníky z polykarbonátu , zahradní pergoly, přístřešky na auto, polykarbonátové desky, ribstole, žebřiny, dětské prolézačky, různých velikostí, doplňků a náhradních dílů. Řada produktů u nás je tak jedinečná, že ji nelze sehnat nikde jinde. Patříme mezi největší prodejce skleníků v ČR. Pro všechny produkty celoročně zajišťujeme záruční i pozáruční servis. Možnost dokoupení doplňků i náhradních dílů. Produktová řada E-SHOPU  zahrnuje produkty různých cenových kategorií, díky nimž jsou naše produkty k dispozici širšímu okruhu zákazníků. Nabízíme individuální přístup a výhodné ceny.  Pracujeme se všemi regiony Česka a EU.

Na skleníky se můžete osobně podívat na adrese: Maškova 2351/1, 182 00 Praha 8  -Kobylisy.

Pro naše výrobky je typická TRVANLIVOST, ESTETIKA, PEVNOST A FUNKČNOST

Pokud se bavíme o kvalitě skleníků, přirozeně vyvstává otázka ceny. Příliš nízká cena nám totiž může hodně říci, a proto při nabídce konkurenčních produktů bereme v úvahu přiměřený poměr ceny a kvality. Mluvíme o kvalitě, protože nabízíme kvalitní výrobky. Pragmatický přístup, který je daný moderními podmínkami, je kombinován s produkční kulturou a poctivostí ve vztazích se zákazníky. Při zachování té nejvyšší kvality našich produktů udržujeme KONKURENČNĚ SCHOPNÉ CENY díky tomu je naše společnost na trhu stabilní a do budoucnosti se dívá optimisticky.

Kvalitní zahradní polykarbonátové skleníky Agroflex – vysoká životnost ocelové konstrukce a polykarbonátu

Skleníky z polykarbonátu Agroflex  profesionální extrémně odolné zahradní skleníky, který uspokojí nároky jak zahradního centra, tak náročného zákazníka.Pomáhají vytvářet pohodlné podmínky pro pěstování sazenic a zvyšování výnosů. Řada se již s jistotou establovala jak mezi zahradníky, tak i mezi velkými zemědělci.
Prezentovaná konstrukce obloukového typu a se sedlovou střechou. Cena závisí na velikosti profilu, kroku mezi oblouky, délce skleníku a možnostmi pokrytí.

Tloušťka metalu ramu skleníku od 1mm do 2mm, což je  více než u podobných skleníků jiných výrobců. Zahradní skleníky  vyrobeny ze silného jeklu, který je pozinkovaný. Díky tomu vydrží dlouhodobě i nepříznivé klimatické podmínky. Počáteční investice do skleníků se Vám tak bude vracet po mnoho let.

Novinkou na trhu zahradní moderní skleník na zahradu UMBRELLA a nebo Botanik TULIPAN se sklopnou střechou a boční části. Polykarbonátový skleník je určen nejen pro pěstování plodin, ale lze jej využít i jako zastřešení bazénů a v dalších případech. Střecha se může otevírat v jakémkoli směru, v zimě se střecha pohybuje a sníh padá do skleníku, země spočívá a nezamrzá. Nemusíte přemýšlet o zálohování nebo odstranění sněhu ze skleníku.

Další novinka zahradní polykarbonátový skleník  PREMIUM LUX (konstrukce s práškovým nástřikem na bázi ocelových jeklu), pevný masivní skleník ATLANT, TITAN a nebo TITAN LUX, OPTIMA LUX (pozinkovaná konstrukce s práškovým nástřikem na bázi ocelových jeklu). Rozdíl od většiny skleníků je dvojitá trubka oblouku, ze které jsou vyrobeny všechny oblouky skleníku.

Skleníky z polykarbonátu – typ A  s kombinací rovných stěn a obloukové střechy. Určen pro pěstování vysoké rostliny.

Skleníky ke zdi nebo stěně. Přístavba ke zdi domu prostorově nenáročné řešení, šetří prostor.  Poslouží jako úsporná alternativa stylové zimní zahrady.

Velké farmářské profi skleníky se šířkou od 4 m. Ultrapevná robustní konstrukce která odolává větru a nepředvídaným změnám počasí.

O tom, jaké vlastnosti povrchu jsou prioritou, rozhoduje sám kupující, my nabízíme možnosti výběru z různých vybraných cenových kategorií.

Na každou konstrukci zahradního skleníku z polykarbonátu výrobce poskytuje pětiletou záruku při dodržení podmínek montáže a provozu.
Při normálním používání konstrukce vydrží minimálně 15 let.

Na polykarbonát poskytujeme prodlouženou záruku v délce 10 let.

Hotové výrobky jsou dodávány nezmontované, montáž je velmi jednoduchá a nevyžaduje mnoho úsilí.