Vše o nákupu

O nás

Váš spolehlivý dodavatel

Vítáme Vás v naší internetové prodejně. Aktuálně nabízíme  široký sortiment kovových výrobků : zahradní skleníky z polykarbonátu, vyvýšené záhony, přístřešky na auto, polykarbonátové desky, ribstole, žebřiny, dětské prolézačky, různých velikostí, doplňků a náhradních dílů. Řada produktů u nás je tak jedinečná, že ji nelze sehnat nikde jinde. Patříme mezi největší prodejce skleníků v ČR. Pro všechny produkty celoročně zajišťujeme záruční i pozáruční servis. Možnost dokoupení doplňků i náhradních dílů. Produktová řada E-SHOPU  zahrnuje produkty různých cenových kategorií, díky nimž jsou naše produkty k dispozici širšímu okruhu zákazníků. Nabízíme individuální přístup a výhodné ceny.  Pracujeme se všemi regiony Česka a EU.

Pro naše výrobky je typická TRVANLIVOST, ESTETIKA, PEVNOST A FUNKČNOST

Pokud se bavíme o kvalitě skleníků, přirozeně vyvstává otázka ceny. Příliš nízká cena nám totiž může hodně říci, a proto při nabídce konkurenčních produktů bereme v úvahu přiměřený poměr ceny a kvality. Mluvíme o kvalitě, protože nabízíme kvalitní výrobky. Pragmatický přístup, který je daný moderními podmínkami, je kombinován s produkční kulturou a poctivostí ve vztazích se zákazníky. Při zachování té nejvyšší kvality našich produktů udržujeme KONKURENČNĚ SCHOPNÉ CENY díky tomu je naše společnost na trhu stabilní a do budoucnosti se dívá optimisticky.

Kvalitní zahradní polykarbonátové skleníky Agroflex – vysoká životnost ocelové konstrukce a polykarbonátu

U nás najdete levné skleníky, které si zachovávají vysokou kvalitu! Naše skleníky jsou oblíbené u zákazníků díky jejich spolehlivosti a dlouhé životnosti.

Skleníky Agroflex  profesionální extrémně odolné zahradní skleníky, který uspokojí nároky jak zahradního centra, tak náročného zákazníka.Pomáhají vytvářet pohodlné podmínky pro pěstování sazenic a zvyšování výnosů. Řada se již s jistotou establovala jak mezi zahradníky, tak i mezi velkými zemědělci.
Prezentovaná konstrukce obloukového typu a se sedlovou střechou. Cena závisí na velikosti profilu, kroku mezi oblouky, délce skleníku a možnostmi pokrytí.

Tloušťka metalu ramu skleníku od 1mm do 2mm, což je  více než u podobných skleníků jiných výrobců. Zahradní skleníky  vyrobeny ze silného jeklu, který je pozinkovaný. Díky tomu vydrží dlouhodobě i nepříznivé klimatické podmínky. Počáteční investice do skleníků se Vám tak bude vracet po mnoho let.

Novinkou na trhu zahradní moderní skleník na zahradu Tulupan D25 a nebo Botanik TULIPAN se sklopnou střechou a boční části. Polykarbonátový skleník je určen nejen pro pěstování plodin, ale lze jej využít i jako zastřešení bazénů a v dalších případech. Střecha se může otevírat v jakémkoli směru, v zimě se střecha pohybuje a sníh padá do skleníku, země spočívá a nezamrzá. Nemusíte přemýšlet o zálohování nebo odstranění sněhu ze skleníku.

Další novinka polykarbonátový skleník  TITAN LUX, OPTIMA LUX (pozinkovaná konstrukce konstrukce s práškovým nástřikem na bázi ocelových jeklu), pevný  skleník ATLANT, TITAN, STANDARD a nebo masivní skleník RIMESSA L30V, RUBIS L35. Rozdíl od většiny skleníků je dvojitá trubka oblouku, ze které jsou vyrobeny všechny oblouky skleníku.

Skleníky z polykarbonátu – typ A  s kombinací rovných stěn a obloukové střechy.

Skleníky ke zdi nebo stěně. Přístavba ke zdi domu prostorově nenáročné řešení, šetří prostor.  Poslouží jako úsporná alternativa stylové zimní zahrady.

Velké farmářské profi skleníky se šířkou od 4 m. Ultrapevná robustní konstrukce která odolává větru a nepředvídaným změnám počasí.

O tom, jaké vlastnosti povrchu jsou prioritou, rozhoduje sám kupující, my nabízíme možnosti výběru z různých vybraných cenových kategorií.

Na každou konstrukci zahradního skleníku z polykarbonátu výrobce poskytuje pětiletou záruku při dodržení podmínek montáže a provozu.
Při normálním používání konstrukce vydrží minimálně 15 let.

Na polykarbonátové desky poskytujeme prodlouženou záruku v délce 10 let.

Hotové výrobky jsou dodávány nezmontované, montáž je velmi jednoduchá a nevyžaduje mnoho úsilí.