Nejnovější články

Ke každé zahradě a bohaté úrodě patří kvalitní skleník

Ke každé zahradě a bohaté úrodě patří kvalitní skleník

Máte zahradu, a spoustu volného času věnujete pěstování zeleniny, ovoce, bylinek či květin? Chcete, aby vaše úroda byla ještě větší, bohatší a pěstitelská aktivita úspěšnější? Ke každé zahradě by neměl chybět skleník, nebo alespoň pařeniště. S nimi totiž můžete pěstovat ve velkém i na poměrně malé zahradě. Stačí vše správně rozvrhnout a budete mít úrodu nejen od jara do podzimu, ale třeba i v zimě.

Postavte skleník a sklízejte úrodu

Postavit skleník není v dnešní době nic složitého. Zapomeňte na skleněné desky, pařeniště z plastové fólie a spoustu dřiny a práce, která je po pár sezonách pryč, nebo ji zničí jedno krupobití. V dnešní době jsou na trhu kvalitní skleníky z polykarbonátu, které jsou velmi odolné a ani krupobití je hned tak neohrozí.

Zahradní skleník z polykarbonátových desek můžete zakoupit třeba na e-shopu Agroflex, což jsou odborníci ve svém odvětví. Nejen že vám prodají skleník, pařeniště a příslušenství podle vašich potřeb a přání, ale také se vším pomohou. A pokud se na stavbu skleníku sami necítíte, v Agroflexu mají řadu profesionálů, kteří si s tím hravě poradí.

Od pařeniště po velké profi skleníky

Vybrat si můžete od malého pařeniště na menší zeleninu a bylinky, např. pařeniště MINI LUX, až po velké skleníky, ve kterých se můžete snadno pohybovat zpříma a rozčleníte jejich prostor hned na několik funkčních zón. Takový je např. skleník Titan.

Proč mít na zahradě skleník?

Stále váháte, zda pořídit skleník? Rajčata a papriky vám rostou i na záhoně? Ale co takové melouny, mandarinky, citrony, banány a další exotické ovoce? Nebo saláty v brzkém jaru i v pozdním podzimu? Co takové čerstvé bylinky v zimě do čaje proti nachlazení?

Ve skleníku vypěstujete mnohem více ovoce, zeleniny a bylin, než kolik se vám podaří na zahradě. Navíc ve skleníku z polykarbonátových desek máte jistotu vysoké teploty a příznivého klimatu, takže i zmíněné tropické rostliny si budou připadat jako doma a ponesou šťavnaté plody.

Sezona je v plném proudu! Tak neztrácejte čas a pořiďte skleník co nejdříve, ať můžete sklízet úrodu dříve než váš soused.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *